Aktualizacja Fortnite v23.20 dodaje zdalnie sterowanego Falcon Scouta


Lataj z nowym Sokołem Zwiadowcą i oznaczaj wrogów dla swojej drużyny.


Fortnite wprowadził nowego zdalnie sterowanego drona Falcon Scout w ramach niedawno wydanej aktualizacji v23.20. Nowy przedmiot w grze pozwala graczom latać nim, aby uzyskać informacje o swoim otoczeniu, a także o pozycji przeciwników, zwłaszcza tych, którzy biwakują.


Kiedy korzystasz z drona, Twoja postać będzie narażona na wszelkie ataki przeciwników, ponieważ Twoja kamera zostanie całkowicie przesunięta do widoku 3-osobowego Sokoła Zwiadowcy. Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz użyć jednego Falcon Scouta. Nie ma też niczego takiego jak bateria, aby ograniczyć czas, w którym można nim latać. Jednak dron ma maksymalny zasięg, poza którym się dezaktywuje. Falcon Scout jest również wrażliwy na kule, co oznacza, że ​​inni gracze mogą go zniszczyć, po prostu strzelając do niego.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

POWIĄZANY: Aktualizacja Tribes Of Midgard: Witch Saga dodaje nowy biom, system rolniczy i nie tylko

Podczas gdy Falcon Scout ma na celu dostarczenie ci informacji o polu bitwy, ma specjalną umiejętność Caw, która oznacza wszystkich wrogów w określonym promieniu dla ciebie i twoich kolegów z drużyny. Możesz także ręcznie oznaczać miejsca lub wrogów podczas lotu Sokołem.

Oprócz zbierania informacji, Falcon Scout może również zbierać przedmioty. Możesz po prostu przelecieć nad kontenerem, otworzyć go, podnieść łup i zabrać go do swojej lokalizacji lub pomóc znajomemu potrzebującemu broni, kul lub leczenia. Możesz nawet podnieść zwłoki za pomocą Falcon Scout. Miejmy nadzieję, że nie będziesz miał trudności ze znalezieniem tego nowego urządzenia, ponieważ Falcon Scout można znaleźć na ziemi lub w skrzyniach, w tym zwykłych i związanych z przysięgą. Jeśli masz szczęście, możesz go również odebrać ze zrzutów zaopatrzenia.

Falcon Scout nie posiada żadnych zdolności do atakowania ani zadawania obrażeń wrogom, ale jest to dość ważna technika, szczególnie w końcowych falach meczu, gdzie musisz zdobyć informacje o pozostałych graczach i ich lokalizacji. Nie wiadomo jeszcze, jak ten nowy przedmiot może zmienić scenę, szczególnie dla rywalizujących graczy.

Oprócz Falcon Scout, nowa łatka wprowadza również kilka nowych Ulepszeń Rzeczywistości. Sprawdź pełną listę tych nowych korzyści poniżej:

 • Grabież Pelly’ego
  • Otrzymaj mapę skarbów, która zaprowadzi cię do zakopanego skarbu.
 • Napastnik ze strzelby
  • Twój ogień ze strzelby da ci Syfon po trafieniu przeciwników.
 • Kontrola rzadkości
  • Zdobądź Syfon po eliminacjach za pomocą pospolitej i niepospolitej broni.
 • Zerowa szansa
  • Tymczasowo zyskaj zdolność doskoku punktu zerowego za każdym razem, gdy złamiesz tarczę wroga.
 • Niebezpieczny bohater
  • Krótko regeneruj zdrowie i zyskaj prędkość ruchu, gdy twoja tarcza pęknie.

NASTĘPNY: DLC Pierwszy kontakt Stellaris dodaje nowe pochodzenie i technologieŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c7f46262d446e2b70b93159a00baed&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Ffortnite-update-v2320-falcon-scout%2F&c=7268868605514882520&mkt=fr-fr