Aktualizacja Fortnite v22.10 zawiera nowe bronie, powrót chwytaka i wiele poprawek błędów


Nowa aktualizacja już dostępna do pobrania!

Spis treści[Hide][Show]

Epic Games weszło na swój blog, aby ogłosić i szczegółowo opisać swoją najnowszą aktualizację dla Fortnite: Battle Royale. Nowa aktualizacja nosi tytuł v22.10 i zawiera mnóstwo świetnej zawartości, w tym nowe pistolety, długo oczekiwany powrót haka i oczywiście ogólne poprawki błędów.

Duży nowy dodatek do broni ma postać snajpera. Mówiąc dokładniej, broń nazywa się Cobra DMR i będzie niesamowita do strzelania na duże odległości. Cobra DMR pojawi się w zrzutach zaopatrzenia, skrzyniach i rozrzucona po innych regionach na Fortnite mapa. Kontynuując Cobra DMR, Holo Chests trafią do gry.
Gracze doskonale zdają sobie sprawę z kluczy, w których znaleźli Fortnite od rozdziału 3 sezonu 4, który odblokowuje skrzynie o niskim i wysokim poziomie bezpieczeństwa, ale teraz gracze będą mieli szansę odblokować holochesty. Te skrzynie wyświetlają holograficzny podgląd tego, co jest w środku, dzięki czemu przed otwarciem będziesz wiedział, czy ma to, czego potrzebujesz.

Po Cobra DMR i Holochests jest oczywiście długo oczekiwany Grappling Gun. Umożliwi to graczom poruszanie się po mapie z szybkością i stylem. Znajdź miotacz linowy rozrzucony po mapie. Deweloper Epic Games szczegółowo opisał aktualizację, począwszy od nowych dodatków do broni, pojawienia się Holochestów i wielu innych. Poniżej znajduje się szczegółowy widok wszystkiego, co nadchodzi Fortnite aktualizacja v22.10.

Zapoznaj się z pełnym zestawem informacji o łatce i nadchodzących nowych dodatkach Fortnite poniżej:

WYKRYWAJ PREY DZIĘKI COBRA DMR

Fortnite Cobra DMR

Nie jest łatwo uciec z dalekiego zasięgu Cobra DMR. Dzięki dużej szybkostrzelności, przeciwnicy mogą zostać szybko pokonani, jeśli masz pewną rękę. Znajdź DMR Cobra z ziemi, skrzynie, zrzuty zaopatrzenia, wędkarstwo, łupy rekinów i owoce Reality Sapling!

(Wraz z pojawieniem się Cobra DMR, normalny DMR został przechowany.)

ODBLOKUJ NOWE MOŻLIWOŚCI

Holo-skrzynia Fortnite

Do tej pory w rozdziale 3 sezonu 4 używałeś kluczy do otwierania Skarbce o niskim poziomie bezpieczeństwa oraz Skarbce o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Ale już, Holo-skrzynie dołącz do wyboru pojemników! Użyj jednego klucza, aby otworzyć holo-skrzynię, w której znajduje się żądany przedmiot: holo-skrzynie wyświetlają holograficzny podgląd tego, co jest w środku, dzięki czemu przed otwarciem będziesz wiedział, czy ma to, czego potrzebujesz.

Masz na myśli coś egzotycznego? Jeśli jesteś zbyt daleko od sprzedającej się postaci, użyj dwóch kluczy, aby otworzyć Egzotyczna Holo-Skrzynia! Egzotyczne holo-skrzynie zawierają egzotyczny przedmiot i, jak można się spodziewać, wyświetlają holograficzny podgląd tego przedmiotu.

ZWALCZANIE Z PRZESZŁOŚCIĄ – RĘKAWICA GRAPPLE POWRACA!

Rękawica chwytakowa Fortnite

Kto powiedział, że nie da się żyć w raju? The Rękawica chwytakowa z rozdziału 3 sezonu 3: Vibin’ jest bez skarbca! Jak działa rękawica Grapple?

 • Aby zacząć huśtać się, wystrzel jego hak z hakiem w twardą powierzchnię, taką jak urwisko, rekwizyt lub budynek. Każde kolejne zamachnięcie staje się szybsze aż do trzeciego zamachu i dalej, kiedy będziesz miał maksymalną prędkość.
 • Jeśli chybisz strzał i wylądujesz na ziemi, będziesz miał krótki czas na wystrzelenie haka i powrót z huśtawką. Będziesz mieć jeszcze dłuższe okno, jeśli zsuniesz się z huśtawki, więc nie bój się łączyć kilku zjeżdżalni z huśtawką!
 • Nie martw się, jeśli skończy ci się okno czasowe: po krótkim czasie odnowienia rękawica Grapple ponownie się przygotuje. Gdy rękawica z hakiem znów będzie gotowa, wzbij się w powietrze… lub zdobądź coś poza zasięgiem — jej hak z hakiem może również służyć do przyciągania przedmiotów do siebie! Strzelaj do haka, aż wyczerpie się Twoja rękawica z hakiem.

W przeciwieństwie do rozdziału 3, sezonu 3, rękawice Grapple nie są przechowywane w skrzynkach na narzędzia Grapple Glove. Tym razem można je znaleźć z ziemi, w skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia oraz w legendarnych i mitycznych owocach sadzonki. Rękawice Grapple będą dostępne do aktualizacji 22.20.

WIĘCEJ ZA NIC

Fortnite Kilof Prezentowy Nic

Bajtów Kilof podarunkowy Nic znajduje się na stronie 2 Przepustki Bitewnej Rozdziału 3 Sezonu 4. Począwszy od wersji 22.10 każdy, kto odblokował ten kilof (lub odblokuje ten kilof), otrzyma Zadania bajtów! Wyposaż Bajty i ukończ te zadania, aby odblokować do siedmiu alternatywnych stylów Daru Nic, w tym Straszny Szpon, Zaostrzony Sunburst, Razer Thorn, i więcej. Co żargon Chrom jest formowany?

ROZDZIAŁ 3 SEZON 4 STYLE NA SUPER POZIOMIE

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Style superpoziomów

Zostań chromemattyk. W sekcji nagród bonusowych w zakładce karnetu bojowego dostępne są dodatkowe style dla strojów karnetu bojowego na ten sezon dla graczy, którzy przekroczą poziom 100. Od 6 października o godz. 9:00 czasu wschodniego dostępne będą style superpoziomowe tego sezonu!

Jakie są style superpoziomów w tym sezonie? Przejdź do poziomu 140 w rozdziale 3 sezonu 4 i zacznij odblokowywać Niebiański, Widmowyoraz Aurelian Style dla Bytes, Lennox Rose, Paradigm (Reality-659), Meow Skulls i Spider-Gwen.

SZCZEGÓŁOWE KOŁO KOMUNIKACJI SQUAD… W SZCZEGÓŁACH

Koło komunikacyjne Fortnite Squad

Był tu wróg! Spójrz, łup tam! Począwszy od wersji 22.00, być może zauważyłeś bardziej solidne koło komunikacyjne oddziału. Przytrzymaj przycisk ping, aby otworzyć koło komunikacyjne oddziału i umieścić pingi z bardziej szczegółowymi informacjami dla swojej drużyny — lub wysłać rozkazy do wynajętych postaci.

Podczas gdy twoi koledzy z oddziału mogą zignorować dodane szczegóły „Obserwuj to miejsce” lub „Broń tutaj”, gdy znajdą się w połowie mapy, postacie, które zatrudniłeś na wyspie, będą wykonywać każde twoje polecenie. Umieść znaczniki, aby mogli przejść do punktu, podążać za tobą, a nawet ożywić powalonego członka drużyny!

RÓŻNE AKTUALIZACJE

 • Bomby Boogie zostały przechowane zarówno w niekonkursowych, jak i konkurencyjnych playlistach.
 • Większość jednoręcznych kilofów, takich jak Awanturnik Gum i Cepnięcie Hołdu, wcześniej zakładano, wlatując w rękę gracza. Dostosowaliśmy to, aby była nową animacją wyposażenia w wersji 22.10.
 • Na wypadek, gdybyście to przegapili, niedawno wprowadziliśmy poprawkę balansu dotyczącą strzelb EvoChrome i karabinów serii EvoChrome:
  • Dostępność łupów luzem jest teraz zwiększona.
  • Wersje niepospolite, rzadkie, epickie i legendarne można teraz znaleźć w Chrome i zwykłych skrzyniach.
  • Obrażenia potrzebne do ulepszenia broni EvoChrome na każdym poziomie rzadkości są teraz znacznie zmniejszone.

UWAGI KONKURENCYJNE

 • Rękawica Grapple nie jest uwzględniona w konkurencyjnych listach odtwarzania.
 • Jeśli to przegapiłeś, strzelba Ranger została niedawno dodana do playlisty rywalizacji.

GŁÓWNE USUNIĘTE BŁĘDY

 • Gracze korzystający z kontrolera mogą teraz konsekwentnie poruszać się po ekwipunku za pomocą lewej drążka.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że mapa domyślnie przechodziła w zakładkę Mapy, nawet jeśli wcześniej była zamknięta w zakładce Zadania.
 • Włosy Lennox Rose nie zasłaniają już celownika podczas kucania.
 • Gracze nie powinni już zacinać się podczas przechodzenia przez chromowane struktury w Herald’s Sanctum.
 • Elementy budynków pokryte chromem tracą teraz efekty wizualne „w ogniu” po zakończeniu pożaru.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że efekty wizualne/ekranowe z Chrome Vortex utrzymywały się w określonych okolicznościach.
 • Przycisk „Zresetuj do ostatniej zapisanej pozycji” w narzędziu układu interfejsu na urządzeniu mobilnym ponownie przywraca wszystkie przyciski do ostatniej zapisanej pozycji.
 • Naprawiono błąd powodujący przecinanie włosów przez nakrycie głowy w kilku strojach.
 • Wskaźnik postaci Czarnosercego ponownie pojawia się na minimapie.
 • Powiadomienie o burzy nie pojawia się już na środku ekranu.

W powiązanych wiadomościach Fortnite właśnie ogłosił, że Octane Spawner od Liga Rakietowa będzie teraz dostępny w trybie kreatywnym.

Octane Spawner to samochód z Liga Rakietowa który pozwoli graczom jeździć po mapie w trybie kreatywnym z Fortnite. Ma kilka funkcji, które ma w Liga Rakietowatakich jak możliwość jazdy po ścianach i przyspieszania do prędkości ponaddźwiękowych.

Fortnite jest teraz dostępny za darmo na wszystkich platformach. Czy jesteś podekscytowany najnowszą aktualizacją? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

ŹródłoŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633e8b0663f34748bf4482b29203de93&url=https%3A%2F%2Fgameranx.com%2Fupdates%2Fid%2F374086%2Farticle%2Ffortnite-update-v22-10-comes-with-new-weapons-return-of-grapple-gun-and-plenty-of-bug-fixes%2F&c=8912042084412547904&mkt=fr-fr