Aktualizacja Fortnite v21.51 rozpoczyna Tydzień Ognia i Ognia, wprowadzając zmiany w zakupach w grze


Epic Games podkręca temperaturę w Fortnite. Aktualizacja 21.51 weszła do trybu Battle Royale i gry w ogóle. Zarówno odkrywa niektóre pikantne bronie, jak i wprowadza ważne zmiany w sposobie działania sklepu w grze.

Najpierw ognista broń. Od teraz do wtorku 13 września, godz. 9:00 ET/6 AM PT, Fortnite organizuje Tydzień Ognia i Ognia. Do tego dochodzi seria nowych zadań, które możemy Ci pomóc w wykonaniu trudnych chwil. Możesz zacząć od uzbrajania się w Strzelbę Smoczego Oddechu i Pierwotny Płomienny Łuk, które nie zostały przesklepione. Słoiki Firefly również będą pojawiać się z większą szybkością, to samo dotyczy armat Chug Cannon, których można użyć do ugaszenia wszystkich tych pożarów. Wszystkie cztery z tych broni można znaleźć na podłodze i w skrzyniach, a także możesz wydawać sztabki złota na armaty chugowe. Zgodnie z blogiem Fortnite, ani niesklepiona broń, ani zwiększone współczynniki odradzania, jak zwykle nie dotyczą konkurencyjnych list odtwarzania.

W innym poście na blogu Epic wyjaśnił niektóre z innych dużych zmian wprowadzonych wraz z aktualizacją v21.51. Po pierwsze, wszystkie zakupy wymagają teraz przytrzymania przycisku, a nie dotknięcia go, aby zakończyć transakcję — mogą się zdarzyć błędne kliknięcia. Wraz z tym przedłużono okno anulowania zakupu i zwrotu pieniędzy. „Możesz teraz anulować zakupy przedmiotów kosmetycznych w grze dokonane za V-dolce, dopóki nie założysz przedmiotu podczas rozgrywki lub do 24 godzin, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej” – czytamy na blogu. Nie zapominaj, że zawsze możesz sprawdzić, ile pieniędzy wydałeś na Fortnite.

Wreszcie, aktualizacja v21.51 wprowadza pewne zmiany społeczne. Dostępnych jest więcej filtrów prywatności dla czatu w grze, a kontrola rodzicielska została przeniesiona do głównego menu w lobby. Ten ostatni powinien być dobry dla wszystkich zaniepokojonych rodziców graczy Fortnite. Podobnie istnieją nowe domyślne ustawienia prywatności dla każdego, kto ma mniej niż 18 lat, tworząc nowe konto.

Oczekuj, że tego rodzaju aktualizacje treści będą kontynuowane bezterminowo. Administratorzy danych już znaleźli domniemane Spider-Man: W Spider-Verse kosmetyki. Podobno nadejdą one w przyszłym sezonie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6318f84740314b56bb61e6c6339a9712&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Ffortnite-update-v21-51-kicks-off-fire-with-fire-week-makes-changes-to-in-game-purchases&c=1660863517563954120&mkt=fr-fr