Aktualizacja Fortnite Star Wars v29.40: Informacje o aktualizacji z 3 maja

Dzisiaj zostały opublikowane wstępne informacje o łatce dla nowej aktualizacji Fortnite Star Wars v29.40 (1000.136 / 4.24), obejmujące okres konserwacji serwera przypadający na 3 maja 2024 r.

Serwery Fortnite dzisiaj nie działają – 03.05.24

Każda większa aktualizacja Fortnite wymaga od Epic Games wyłączenia serwerów w celu zaplanowanej konserwacji, a dzisiejsza aktualizacja v29.40/1000.136 nie jest wyjątkiem.

Według oficjalnego konta stanu Fortnite na Twitterze firma Epic oświadczyła, że ​​3 maja 2024 r. o godzinie 4:00 ET / 9:00 BST / 10:00 CEST serwery Fortnite będą objęte planową konserwacją.

Nie ma informacji, kiedy serwery powrócą do trybu online, ale biorąc pod uwagę najnowsze aktualizacje, prawdopodobnie powinny wrócić 3 maja 2024 r. o 6:00 ET / 11:00 BST / 12:00 IT IS. Zaktualizujemy tę sekcję artykułu, gdy serwery zostaną oficjalnie ponownie uruchomione.

Aktualizacja Fortnite Star Wars 4.24 / 1000.136 / v29.40 Informacje o aktualizacji – 3 maja

Fortnite i Gwiezdne Wojny ponownie się krzyżują, ale tym razem w inny sposób! 3 maja wraz z wersją v29.40 galaktyczna przygoda wkracza w różne części wszechświata Fortnite: LEGO® Fortnite, Battle Royale, Fortnite Festival i Rocket Racing.

W tym ogromnym crossoverze każdy fan Gwiezdnych Wojen znajdzie coś dla siebie. Udaj się do LEGO Fortnite, aby odblokować konstrukcje i dekoracje z Gwiezdnych Wojen, lub zmierz się z wrogami z Wookiee Bowcasterem u boku w Battle Royale. Weź udział w festiwalu inspirowanym Mos Eisley Cantina na Festival Jam Stage i odblokuj dekoracje Podracera i Dartha Maula w Rocket Racing!

Bunt przeciwko Imperium w LEGO Fortnite

Imperium i Rebelianci przybywają do Twojego świata LEGO Fortnite… Dołącz do rebeliantów, budując Wioskę Rebeliantów i używając narzędzi do odparcia Imperium: mieczy świetlnych, kuszy, miotaczy DL-44, miotaczy E-11 i detonatorów termicznych!

Przejdź przez LEGO Pass: Rebel Adventure, pomagając Rebelii. Ta przepustka oferuje nagrody do odblokowania, w tym konstrukcje i dekoracje z Gwiezdnych Wojen oraz kostium Chewbacca, który otrzymasz po uaktualnieniu do wersji Premium przepustki! W LEGO Fortnite jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia, że ​​fani powinni przeczytać zupełnie inny artykuł.

Chewbacca zabiera swojego Bowcastera do Battle Royale!

Chewbacca, drugi pilot Sokoła Millennium, został schwytany i Twoim zadaniem jest go uratować! Aby uwolnić go ze szponów Imperium, musisz udać się do konkretnej Imperialnej blokady drogowej. (To, gdzie się znajduje, zmienia się w każdej grze!) Chewbacca będzie się cieszył po uwolnieniu, a następnie pójdzie za tobą do bitwy ze swoim wiernym Bowcasterem.

Kto powiedział, że tylko Wookie powinni się dobrze bawić? Chewbacca da ci własnego Bowcastera w podziękowaniu za uratowanie go! Można go także znaleźć w cesarskich skrzyniach na imperialnych blokadach drogowych na całej wyspie. Mając tę ​​broń na wyposażeniu, szybko wystrzeliwujesz pojedyncze bełty lub ładujesz cięższy, wybuchowy strzał.

Nie przegap tego.

Czujemy moc Ciemnej Strony.

Darth Vader i Szturmowcy powrócą na wyspę Battle Royale promem Lambda! Pokonaj Vadera w walce, a będziesz mógł podnieść jego miecz świetlny. Użyj miecza świetlnego Dartha Vadera, aby blokować nadchodzący ogień, atakować wrogów, a nawet rzucać nimi w swoich przeciwników!

Uważaj, żeby nie przegapić!

W sklepie będzie dostępnych mnóstwo przedmiotów z serii Star Wars — oto niektóre z nowych ofert:

NOWE KOSTIUM: LUKE OF DAGOBAH, LANDO CALRISSIAN I AWR TROOPER Wybierz ucznia Jedi, wygadanego przemytnika i jednego z najbardziej tajemniczych żołnierzy Imperium! Kostiumy Dagobah Luke, Lando Calrissian i AWR Trooper będą dostępne w sklepie od 3 maja wraz z wydaniem wersji 29.40.

Źródło: fortniteinsider.com