Aktualizacja Fortnite OG z 9 listopada: przestój, zmiany map, broń i więcej

Fortnite OG – zawartość aktualizacji z 9 listopada

Gracze Fortnite OG dopiero zaczynają, ale Epic Games ma wypuścić aktualizację 9 listopada zawierającą zawartość z Rozdziału 1 Sezonu 6. Zapoznaj się z pierwszymi informacjami o łatce dla aktualizacji Fortnite OG z 9 listopada.

Fortnite OG – aktualizacja z 9 listopada: spodziewane przestoje

Sądząc po poprzednich aktualizacjach, oczekuje się, że przerwa w aktualizacji Fortnite OG z 9 listopada rozpocznie się około 12:00 czasu PT / 3:00 ET / 8:00 GMT. Oczekuje się, że serwery będą wyłączone przez kilka godzin w związku z wdrażaniem nowej zawartości.

Jednak nie zostało to jeszcze potwierdzone przez twórców, a ponieważ aktualizacja ta pojawi się wkrótce po premierze Fortnite OG, istnieje duża szansa, że ​​sytuacja będzie nieco inna niż zwykle.

Fortnite OG – zmiany map w aktualizacji z 9 listopada

Fortnite OG przenosi się do rozdziału 1 sezonu 6 wraz z aktualizacją z 9 listopada.

Oczekuje się, że aktualizacja Fortnite z 9 listopada zmieni mapę tak, aby była bardziej zgodna z mapą sezonu 6 z rozdziału 1. Następuje to po początkowej aktualizacji Fortnite OG, która przywróciła wyspę do sezonu 5.

Jak na razie jedyną oficjalnie potwierdzoną zmianą na mapie jest powrót Kostki Kevina do Loot Lake. Jednak fani mogą spodziewać się wielu innych interesujących miejsc i ukłonu w stronę oryginalnego sezonu 6, gdy nadejdzie aktualizacja.

Fortnite OG – Broń sezonu 6 rozdziału 1 w aktualizacji z 9 listopada

Gracze mogą również spodziewać się klasycznej broni.

Oprócz zmian map inspirowanych rozdziałem 1 sezonu 6, aktualizacja Fortnite z 9 listopada dodaje także więcej klasycznej broni do puli łupów. Oto szereg kultowych broni i pojazdów, których brakowało w grze od jakiegoś czasu:

Oto wszystkie przedmioty, które do tej pory potwierdzono i dołączyły do ​​puli łupów w aktualizacji Fortnite z 9 listopada:

Strzelba dwulufowa, sześciostrzałowa, Clinger, Chłodziarka, Port-a-Fortress, Wieżyczki zamontowane, Quadcrasher, Driftboard.

To wszystko, co do tej pory wiemy o aktualizacji Fortnite OG z 9 listopada. Z pewnością zaktualizujemy tę stronę, gdy tylko staną się dostępne pełne informacje o łatce.

Źródło: www.charlieintel.com