Aktualizacja Fortnite Myths & Mortals wprowadza greckich bogów do trybu Battle Royale

Nadchodząca aktualizacja Myths & Mortals do Fortnite wprowadzi do gry greckich bogów.

Przybycie greckich bogów do Fortnite

Rozdział 5 Sezon 2 wprowadzi do Fortnite wiele legendarnych broni i mitycznych lokalizacji. Według Epic Games „Puszka Pandory została otwarta na wyspie Fortnite Battle Royale, przenosząc Olimp na pole bitwy. Legendy olimpijskie, w tym Hades i bóg Zeus, rządzą teraz wyspą w nadprzyrodzonej wściekłości. Co gorsza, zabrali ze sobą swoje moce i broń” – oznajmił Epic w dedykowanym poście na blogu, wzywając graczy, aby „użyli przeciwko nim swoich mitologicznych środków”.

W ramach Myths & Mortals gracze Fortnite będą mogli walczyć na Górze Olimp, Mrocznym Portalu, Zaświatach i Polu Bitwy Oświeconych. Wprowadzona zostanie także seria broni specjalnej, w tym strzelba Strażnika, Herald SMG, Hunter Thunderbolt i Forged for War Assault Rifle. Na wyspie można znaleźć normalne wersje tej broni, natomiast wersje mityczne można zdobyć, pokonując greckich bogów, takich jak Zeus, Ares i Hades.

Nowe moce i nagrody do zdobycia

Gracze będą mieli dostęp do Pioruna Zeusa, który pozwoli im wznieść się w powietrze i wystrzelić błyskawice w swój cel, podczas gdy Skrzydła Ikara dadzą graczom moc lotu, pozwalając im wznieść się po niebie i pędzić w stronę wrogów . Kolejna moc – Łańcuchy Hadesu – zostanie wprowadzona w przyszłej aktualizacji.

Przepustka bojowa Myths & Mortals będzie również dostępna za 950 V-dolców, co da graczom szansę na zebranie 1500 V-dolców po jej ukończeniu. Nagrody obejmują skórki Cerberusa, Afrodyty, Posejdona, Meduzy, Zeusa, Artemidy i Hadesa i można je zdobyć do 24 maja.

Turnieje i konkurencyjne nowe funkcje

W ramach aktualizacji Fortnite Rozdział 5 Sezon 2 rankingi rywalizacji zostały zresetowane do zera dla wszystkich graczy i udostępniono szereg nowych turniejów, w których można wziąć udział, w tym FNCS Major 2, Puchary rankingowe, Poniedziałki Mix-Up i Puchary Duo Cash. Daty i informacje o rankingach można znaleźć tutaj.

Tymczasem niektórzy gracze spodziewają się również przyszłej aktualizacji, która wprowadzi do Fortnite nowy zestaw skórek Jujutsu Kaisen w ramach specjalnego wydarzenia.

Z innych wieści najnowsza aktualizacja Marvel’s Spider-Man 2 przypadkowo zapewniła graczom dostęp do narzędzi deweloperskich i ujawniła potencjalną przyszłą zawartość.

Źródło: www.bing.com