Fortnite – nowe zmiany w puli broni i skórka Optimus Prime

Fortnite zmienia swoją pulę broni

Fortnite stale zmienia swoją pulę broni, aby zachować świeżość i równowagę dla swojej bazy graczy. Ostatnio w grze pojawiła się zmiana, która wywołała burzę wśród fanów. Zespół Fortnite zamienił jeden karabin szturmowy na inny, co spowodowało, że niektórzy gracze są zadowoleni, a inni zdenerwowani.

Red-Eye AR został usunięty z puli broni, a zastąpił go MK-Alpha AR. W porównaniu z Red-Eye, MK-Alpha ma większą szybkostrzelność, ale przeładowuje wolniej i zadaje mniej obrażeń na strzał. Jednakże, większość graczy jest zadowolona z tej zmiany, ponieważ MK-Alpha wydaje się być bardziej zrównoważony w tym momencie sezonu.

Jeśli chcesz wypróbować nowy karabin, po prostu musisz mieć oko, ponieważ pojawia się losowo. Od razu zauważysz, że w porównaniu z Red-Eye, MK-Alpha ma większą szybkostrzelność, ale musisz uważać na ilość pocisków, ponieważ przeładowuje wolniej.

Oprócz tej zmiany, Fortnite wprowadził także nową skórkę w ramach współpracy z Transformers. Optimus Prime jest dostępny jako skórka na karnecie bojowym. Z pewnością wkrótce zobaczymy więcej zmian, ponieważ rozdział 4 sezonu 3 właśnie się rozpoczął.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6489819d64a746a1b98784aa7c5e111c&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Ffortnite-update-vaults-assault-rifle-ps5-ps4-xbox-pc%2F&c=14679859325752866293&mkt=fr-fr.