Aktualizacja Fortnite Creative v18.10: Co nowego


Fortnite Battle Royale niedawno otrzymało aktualizację v18.10, a Creative nie został pominięty. Oto nowości w trybie kreatywnym.

W trybie kreatywnym dostępne są teraz dwie istniejące bronie boczne, a także odłamki potrzebne do ich ulepszenia. Karabin Boczny i Minigun Boczny dochodzą do swoich legendarnych wariantów, więc gracze nie mogą tworzyć ani tworzyć broni poziomu mitycznego. Oprócz tych broni dodano również wyrzutnie farby i granaty z farbą, które są dostępne w dwóch kolorach: pomarańczowym i fioletowym.

Aktualizacja Fortnite Creative v18.10: Co nowego

Elimination Manager przeszedł gruntowny remont, dodając i łatając szeroką gamę funkcji. Zmiany wprowadzają głównie kompatybilność z potworami, dziką przyrodą i wartownikami, ale teraz obejmują również opcje losowania i kar za eliminację. Inne urządzenia, takie jak urządzenia z efektami wizualnymi i generatory przedmiotów, również otrzymały poprawki. Gracze, którzy chcą zobaczyć wszystkie szczegóły dotyczące każdego dostosowanego urządzenia, mogą odwiedzić oficjalny blog Fortnite, aby zapoznać się z informacjami o aktualizacji.

Aktualizacja wprowadza również poprawki do problemów z rozgrywką, takich jak błąd, w którym wyniki rundy pokazywały niewłaściwego gracza jako zwycięzcę rundy. Dokonano zmiany w interfejsie, w którym gracze mogli teraz zobaczyć filtry zastosowane do urządzenia w podglądzie przedmiotu, a galeria otrzymała kilka różnych ulepszeń.

Aby zobaczyć wszystkie zmiany wprowadzone w trybie kreatywnym w tej aktualizacji, odwiedź oficjalny blog Fortnite, gdzie znajdziesz wszystkie poprawki i dodatki w aktualizacji 18.10.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0711DCAA727842E98CA5FD4A65406764&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Ffortnite-creative-v1810-update-what-s-new%2Far-AAOVmEt&c=14100464653892536691&mkt=fr-fr