Aktualizacja Fortnite 3.73 – Informacje o łatce z 17 listopada 2022 r


W aktualizacji Fortnite Battle Royale v22.40 nowy pojazd zawiózł do raju: Rocket League Oktan! Gdy nie siedzisz za kierownicą, wystrzel w powietrze za pomocą Szybowiec z chwytakiem lub dołącz do dużego zespołu w Wielka bitwa LTM.

NAJNOWSZY MIEJSCOWOŚĆ OCTANE

W wersji 22.10 pojazd Octane z Rocket League pojawił się w Fortnite, aby twórcy mogli ulepszyć swoje wyspy. Teraz, wraz z wersją 22.40, Octane przeszedł do trybów Battle Royale i Zero Build. Ta wersja Battle Royale/Zero Build jest zbalansowana dla tych trybów, ale wciąż ma dopalacze rakietowe, prędkość ponaddźwiękową i możliwość skakania, podwójnie skakać, robić uniki, latać i jeździć po ścianach!

SZYBUJ W BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SZYBOWI Z CHWYTAKIEM

Szybowiec z chwytakiem Fortnite

Wróg idzie prosto na ciebie? Lub, co gorsza, wróg idzie prosto na ciebie gdy są w Octanie? Szybko ucieknij szybowcem — wzbij się w powietrze, celując w twardą powierzchnię, a następnie rozstaw szybowiec, by wylądować na bezpiecznym terenie.

Możesz znaleźć szybowce z ziemi, skrzynie, chromowane skrzynie i zrzuty zaopatrzenia. Mają ograniczone ładunki, więc dobrym pomysłem jest zachowanie szybowca na wypadek sytuacji awaryjnych!

BAW SIĘ WSPANIALE W BIG BITWY LTM

Fortnite Wielka Bitwa LTM

Rozejrzyj się wokół siebie: w twojej drużynie jest DUŻO graczy. W nowym ograniczonym czasowo trybie wielkiej bitwy jesteś w drużynie złożonej z 40 osób i walczysz z inną drużyną składającą się z 40 osób. Mecz rozpoczyna się, gdy burza krąży już nad pierwszą strefą, a przedmioty o niezwykłej rzadkości są już w twoim wyposażeniu. Wynik? Akcja rozpoczyna się od razu w tym dynamicznym trybie Zero Build LTM. Aby jeszcze szybciej pokonać przeciwną drużynę, łupy w Wielkiej bitwie są rzadkie lub wyższe.

Tryb LTM rozpocznie się 15 listopada o godzinie 10:00 czasu wschodniego.

ODKRYJ WYSPĘ BATTLE ROYALE… POZA BATTLE ROYALE

W patchu 22.30 wyspa Battle Royale stała się „wyspą startową” do tworzenia na niej własnych doświadczeń w trybie Battle Royale lub po prostu do wędrowania po okolicy. Możesz także wskoczyć do doświadczenia stworzonego przez kogoś innego! Dzięki temu nowemu sposobowi eksploracji Wyspy Battle Royale przeskoczymy Battle Lab w wersji 23.00.

Wyspa Battle Royale w trybie kreatywnym

ULEPSZENIE KORZYSTANIA / INTERAKCJI NA KOMÓRKACH MOBILNYCH

Na urządzeniach mobilnych całkowicie usunęliśmy ikonę interakcji (ikona ręki) z przycisku strzału. Określone czynności „Użyj” będą teraz reprezentowane przez własną ikonę, co oznacza, że ​​na przykład czynności związane z jedzeniem i piciem będą miały teraz własną ikonę.

UWAGI KONKURENCYJNE

  • Octane nie jest uwzględniony w konkurencyjnych listach odtwarzania.

NAJWAŻNIEJSZE USUNIĘTE BŁĘDY

  • Naprawiono błąd, w wyniku którego niektórym strojom z przepustek bojowych z poprzednich sezonów brakowało kolorów.

Źródło : https://asumetech.com/fortnite-update-3-73-patch-notes-on-november-17-2022/