Aktualizacja Fortnite 3.65 Informacje o aktualizacji do wersji 21.40 dzisiaj (16 sierpnia)


Zupełnie nowa aktualizacja Fortnite zostanie udostępniona 16 sierpnia, wprowadzając grę do wersji 21.40 na wszystkich obsługiwanych platformach.

Dzisiejsza aktualizacja pojawia się po miesiącu bez większych aktualizacji zawartości, ponieważ programiści biorą trochę czasu na lato. Ale Epic Games powraca z hukiem, ponieważ aktualizacja Fortnite 16 sierpnia ma zawierać długo oczekiwaną współpracę Dragon Ball. Niedawna złośliwość Epic na temat crossovera stała się ich najbardziej lubianym tweetem w historii, pokazując, jak podekscytowani fani są, gdy dostają w swoje ręce niektóre skórki i kosmetyki Dragon Ball.

Według ShiinaBR, współpraca Fortnite i Dragon Ball to nie tylko nowe skórki i kosmetyki, ale także siedem tygodni ekskluzywnych wyzwań. Te ograniczone czasowo misje prawdopodobnie dadzą graczom możliwość zdobycia zupełnie nowych przedmiotów kosmetycznych i nagród związanych z popularną serią anime Dragon Ball.

DUALSHOCKERS WIDEO DNIA

Aktualizacja Fortnite 3.65 Informacje o aktualizacji do wersji 21.40

Niestety wciąż czekamy, aż Epic Games wyda oficjalne informacje o łatce do aktualizacji Fortnite z 16 sierpnia. Wiemy, że przestój serwera jest zaplanowany na 4 rano czasu wschodniego, a serwery prawdopodobnie będą w trybie offline przez około 2 godziny. Tak więc, po zakończeniu prac konserwacyjnych i oficjalnym uruchomieniu wersji 21.40, prawdopodobnie zostaną udostępnione pełne informacje o aktualizacji. Zajrzyj tu wkrótce, ponieważ będziemy aktualizować ten artykuł o pełny dziennik zmian, gdy tylko będzie on dostępny.

W międzyczasie oficjalna tablica Fortnite Trello zawiera listę nadchodzących poprawek błędów dla dzisiejszej aktualizacji, z których wszystkie można sprawdzić poniżej:

Twórczy

  • Gracze na PS5 nie mogą przypisywać przedmiotów do paska trybu kreatywnego za pomocą L2 + przycisk
  • Manipulator rekwizytów może przestać działać po rundzie 1 lub pomiędzy rundami
  • W prawidłowym urządzeniu Mover brakuje kilku opcji

Uratuj świat

  • Wrony i inne dzikie zwierzęta mają mniejszą częstotliwość pojawiania się/losowania niż zamierzono
  • Animacje uruchomione przez gracza

Battle Royale

  • Nie można zmienić użycia urządzenia do czatu głosowego

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fb4e861abe4971b4c5683c8c04de6b&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Ffortnite-update-3-65-patch-notes%2F&c=3454061878461936653&mkt=fr-fr