Aktualizacja Fortnite 26.10: oczekiwana data premiery, przestoje, super style i nie tylko

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4 trwa pełną parą i trwają prace nad pierwszą dużą aktualizacją tego sezonu, wersją 26.10. Sprawdź informacje o pierwszej łatce do Fortnite w wersji 26.10, w tym datę premiery, przerwy w działaniu i oczekiwaną zawartość, w tym Super Styles.

Oczekiwana data wydania i czas przestoju aktualizacji Fortnite 26.10

Według popularnego informatora ShiinaBR aktualizacja Fortnite 26.10 będzie dostępna we wtorek, 12 września 2023 r. Aktualizacje Fortnite zwykle pojawiają się około 1:00 czasu PT / 4:00 ET / 9:00 czasu BST, a śledzenie przeciwników jest wyłączone około pół godziny wcześniej. Chociaż te aktualizacje prawie zawsze pojawiają się we wtorek, czasami są przesuwane na środę, więc poinformujemy Cię, jeśli tak się stanie.

Oczekiwana zawartość aktualizacji Fortnite 26.10

Chociaż Epic Games nie ujawniło zawartości aktualizacji Fortnite 26.10, Shiina dała pojęcie, czego się spodziewać: nowych kosmetyków, fajnych stylów, zakładek dodanych do sklepu, nowych wzrostów, nowych cotygodniowych zadań, być może powrotu „ Pizza Party” i DMR obecne w zwiastunie, nowe kolaboracje i jeszcze więcej.

Superstyle Biletu Bitewnego zwykle pojawiają się w jednej z pierwszych aktualizacji i oczywiście dostępny będzie nowy zestaw cotygodniowych wyzwań. Istnieje również szansa, że ​​pojawi się nowy DMR pokazany w zwiastunie sezonu 4, ale nie jest to jeszcze gwarantowane.

Informacje o wczesnych łatkach dla aktualizacji Fortnite 26.10

Korzystając z tablicy Epic Trello poświęconej problemom społeczności Fortnite, oto błędy i problemy, które należy naprawić w notatkach o łatce:

Ogólny :

 • Gracze mogą czasami zostać przeniesieni z powrotem na górę paska bocznego podczas przewijania listy znajomych (w opracowaniu)
 • Gracze nie otrzymują wiadomości dotyczących PD zdobytych na wyspach UEFN (w opracowaniu)
 • Niektóre drzewa nie są renderowane poprawnie (w toku badania)

Szafka:

 • Brakuje emotikonki „Piękna kokardka” (naprawiono w przyszłej aktualizacji gry)
 • Pierścienie szlaku „Airbound Eyes” są różowe/czerwone zamiast niebieskiego (w toku dochodzenia)
 • Emotka Ukoronowanie osiągnięcia pokazuje liczbę koron tylko w trybach Battle Royale (w toku dochodzenie)

Bitwa królewska:

 • Automatyczne uruchamianie graczy zostaje anulowane, gdy opuszczą oni grę (naprawiono w następnej aktualizacji gry)
 • Czasami nie można nawiązać interakcji z wyświetlaniem skarbca (naprawiono to w następnej aktualizacji gry)
 • Problem uniemożliwiający ewolucję ulepszeń zadań „Paski wydatków”, takich jak zadania „Capère” i „Tak zwane” (naprawiony w następnej aktualizacji gry)
 • Niektórzy gracze utknęli na 9 z 10 w swoich dodatkowych celach związanych z Medalem Przetrwania (naprawiono w następnej aktualizacji gry)
 • Muzyka z napadu może być odtwarzana do końca gry (naprawiono to w następnej aktualizacji gry)

Aby uzyskać więcej informacji na temat Fortnite, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak szybko zdobywać kolejne poziomy, aby ukończyć Przepustkę Bitewną przed sezonem 5.

Źródło: www.charlieintel.com