Aktualizacja Fortnite 22.30 PATCH NOTES, przestoje serwera, The Herald, Luke Skywalker i WIĘCEJ | Gry | Zabawa


AKTUALIZACJA: Wygląda na to, że plotki o nowym crossoverze Star Wars są prawdziwe, ponieważ w Fortnite debiutują trzy ukochane postacie. W ramach aktualizacji 22.30 firma Epic dodała do gry Luke’a Skywalkera, Hana Solo i księżniczkę Leię. To wszystko na dodatek do plecaka R2-D2, pilota szkoleniowego, Sokoła Millennium i wielu emotikonek z Gwiezdnych Wojen. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nowego crossovera Star Wars.

ORYGINAŁ: Fani Fortnite odliczają czas do wydania aktualizacji 22.30, która otrzymała datę premiery 1 listopada. Według niedawnego tweeta Epic Games aktualizacja zostanie uruchomiona o 8 rano czasu GMT w Wielkiej Brytanii. Nie trzeba dodawać, że jako poważna aktualizacja, łatce towarzyszyć będzie okres wydłużonego przestoju serwera, który rozpocznie się po wyłączeniu dobierania graczy o godzinie 7.30. Fani mogą spodziewać się, że gra wróci do trybu online około 10 rano.

Wiadomość została ogłoszona przez Epic Games na Twitterze: „Odkryj całą słodycz aktualizacji 22.30, która zostanie opublikowana jutro!

„Przestój dla tej aktualizacji rozpoczyna się o 4 rano ET, a dobieranie graczy zostanie wyłączone wkrótce wcześniej”.

Na podstawie informacji zebranych przez znawców Fortnite, takich jak Hypex i Shiina, Epic doda do gry trzy „ukochane” postacie po zakończeniu przestoju.

Mówiąc o postaciach, najnowsza aktualizacja Fortnite ma zbiec się z wydaniem dodatkowej skórki tego sezonu, The Herald.

To oprócz zwykłych cotygodniowych zadań, nowy przedmiot, broń ze skarbca i bez skarbca, a nawet skórka Luke’a Skywalkera.

Epic wykorzysta ten czas również na wprowadzenie różnych poprawek błędów i usprawnień rozgrywki, które można zobaczyć w informacjach o łatce poniżej.

Aktualizacja Fortnite Informacje o aktualizacji 22.30…

Poprawki Battle Royale

• Interfejs pojazdu czasami nie przełącza się z powrotem do normalnego interfejsu po wyjściu z pojazdu.

• Głowa na stroju Erisa z wariantem hełmu będzie czarna

– Podczas zakładania wariantu hełmu w stroju Erisa głowa będzie całkowicie czarna

• Po tym, jak gracze sprintują, ślizgają się i kontynuują sprint, ich taktyczny interfejs sprintu nie odzwierciedla dokładnie ich pozostałej wytrzymałości

• Gracze doświadczają niewidzialnej kolizji wokół karty restartu.

– Karty restartu powodują problemy z kolizjami z graczami, amunicją itp.

Kreatywne poprawki

• Prop Movers nie zawsze można reaktywować w rundzie

– W dobieraniu graczy nie można ponownie aktywować Prop Moving w rundzie, jeśli zostały aktywowane w poprzedniej rundzie

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6360e01b4a8648f1889b4e7da16c2505&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1690272%2FFortnite-update-22-30-patch-notes-server-downtime-Herald-Luke-Skywalker-sweetness&c=500383675836683183&mkt=fr-fr