Aktualizacja Fortnite 22.20 PATCH NOTES, przestoje, Fortnitemares, tryb Zero Build Horde i nie tylko | Gry | Zabawa


Deweloper Fortnite Epic Games ogłosił plany wydania zupełnie nowej aktualizacji dla PS5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC, Nintendo Switch i Androida. Aktualizacja Fortnite 22.20 ma datę premiery 18 października i 9 rano BST w Wielkiej Brytanii. Nie trzeba dodawać, że jako poważna aktualizacja, pobraniu będzie towarzyszył okres wydłużonego przestoju serwera, który rozpoczyna się po wyłączeniu dobierania graczy o godzinie 8.30.

Każdy, kto już uczestniczy w grze, może kontynuować grę do godziny 9:00 czasu BST, kiedy to rozpocznie się pełna konserwacja.

Chociaż nie wiadomo dokładnie, kiedy zakończy się przestój serwera, spodziewaj się, że gra wróci do trybu online przed godziną 11:00.

Wiadomość została ogłoszona przez Epic Games na Twitterze, wraz z zapowiedzią, czego można się spodziewać: „Fortnitemares powraca w wersji 22.20! Przestój tej aktualizacji rozpoczyna się o 4 rano ET, a dobieranie graczy zostanie wyłączone wkrótce wcześniej”.

Jak potwierdza tweet, Halloweenowe wydarzenie Fortnite: Koszmarów Czar jest główną funkcją, która zostanie uruchomiona w ramach aktualizacji 22.20. Obejmuje to darmowe przedmioty, dodatkowe wyzwania i różne upiorne zmiany map.

Według wtajemniczonych, takich jak Hypex, łatka prawdopodobnie doda również wyrzutnię dyniowej fali uderzeniowej, a także zupełnie nowego halloweenowego bossa i zaktualizowany tryb gry gracz kontra wróg kontra gracz. Mówiąc o trybach gry, istnieje szansa, że ​​tryb Hordy nie będzie miał żadnych zmian w kompilacji.

Gdzie indziej rękawica Grapple zostanie przechowana, a Epic wprowadzi również zwykły szereg poprawek błędów i usprawnień rozgrywki, które można zobaczyć w informacjach o aktualizacji 22.20 poniżej.

Informacje o aktualizacji Fortnite 22.20…

Poprawki Battle Royale:

• „Użyj bunkra Port-A-Bunker w różnych meczach” nie zawsze liczy postęp

– Cotygodniowa misja „Użyj bunkra Port-A-Bunker w różnych meczach” nie zawsze może rejestrować postępy w realizacji.

• Karta restartu może zatonąć, jeśli zostanie usunięta w wodzie

– Wiemy o problemie, który może spowodować, że karta zrestartowana sojusznika zatonie, jeśli zostanie zlikwidowana w wodzie.

• Interfejs pojazdu czasami nie przełącza się z powrotem do normalnego interfejsu po wyjściu z pojazdu.

• Prawy drążek na kontrolerze obraca elementy i nawiguje po menu

– Zdajemy sobie sprawę, że używanie RS (prawy drążek) na kontrolerze aktualnie obraca przedmioty, ale także porusza się po menu.

• Gracze nie widzą postępu ewolucji EvoChrome na konkurencyjnych listach odtwarzania.

– Gracze nie są w stanie zobaczyć postępu swoich ewolucji EvoChrome tylko podczas grania na konkurencyjnych listach odtwarzania. Zostało to naprawione w przyszłej aktualizacji gry.

Poprawki kreatywne:

• Opcje menu na niektórych urządzeniach nie otwierają się po wyjściu do centrum i ponownym wejściu na wyspę

– Jeśli twórcy dodadzą do swojej wyspy urządzenie Boulder Physics lub Tree Physics, a następnie opuszczą centrum, menu urządzenia nie będzie się już pojawiać po ponownym wejściu na wyspę.

• Galerie szkła nie pokazują położenia podczas kopiowania i wycinania ich na wyspach

– Podczas korzystania z Galerii Szkła lub Galerii Szklanych Rekwizytów oraz kopiowania, wycinania i wklejania nie jest pokazywane położenie.

• Objętość obrażeń pojawia się jako szara tekstura

– Objętość obrażeń jest wyświetlana jako szara, nieprzezroczysta tekstura zamiast być przezroczysta.

• Narzędzie Telefon znika, gdy postać gracza odradza się w trybie kreatywnym

– Obejście: Wróć do centrum kreatywnego, a następnie ponownie wejdź na swoją wyspę.

Poprawki mobilne i chmurowe:

• Woda unosząca się nad ziemią

– Pojawił się błąd wizualny, który sprawia, że ​​woda wydaje się unosić nad ziemią po mapie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634dd0669064409f88a58c443746da1e&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1684109%2FFortnite-22-20-update-patch-notes-downtime-Fortnitemares-Zero-Build-Horde-mode-pumpkin&c=13793742037421809629&mkt=fr-fr