Aktualizacja Fortnite 21.50 odkrywa zestaw broni i przedmiotów na tydzień Shadow of Phantasm


Aktualności

Fortnite 21.50 przynosi mnóstwo nowych gadżetów!

Epic Games wypuściło łatkę Fortnite 21.50, która rozpoczyna tydzień Shadow of Phantasm i odkrywa szereg broni i przedmiotów, a także kończy wydarzenie współpracy Dragon Ball z ostatnich kilku tygodni.

Wiadomości pochodzą z oficjalnego wpisu na blogu na stronie Fortnite, który szczegółowo opisuje tydzień Shadow of Phantasm. Głównym wnioskiem z wydarzenia w tym tygodniu jest wydobycie z krypty karabinu szturmowego z tłumikiem, pistoletu maszynowego z tłumikiem, bomby cienia i bańki tarczy. Gracze będą musieli ukończyć szereg specjalnych zadań, aby zdobyć PD podczas tygodniowego wydarzenia, które rozpocznie się dzisiaj o godz. 9:00 ET 30 sierpnia i zakończy się 7 września o godz. 9:00 ET.

Dwie stłumione bronie będą dostępne z ziemi i skrzyń, podczas gdy Bomby Cienia i Bańki Tarcz można zdobyć z ziemi, Skrzyń i Zrzutów zaopatrzenia. Wszystkie będą dostępne tylko na czas trwania wydarzenia, zanim zostaną ponownie przechowane.

Wraz z rozpoczęciem wydarzenia Shadow of Phantasm zadania „Uwolniona moc” z wydarzenia współpracy Dragon Ball nie są już dostępne. Przedmioty Kamehameha i Nimbus Cloud wciąż znajdują się na wyspie, aczkolwiek z mniejszą częstotliwością wypadania w porównaniu do tych, w których żyjemy.

Jeśli chodzi o inne poważne usunięcie, aktualizacja 21.50 zawiera również listę odtwarzania Impostors w Fortnite, która jest przechowywana w dającej się przewidzieć przyszłości. Epic Games podało, że ich zespoły „przenoszą się na inne projekty Fortnite” jako powód usunięcia trybu gry, inspirowanego „Między nami”.

Wreszcie aktualizacja naprawiła błędy, takie jak ten, w którym paski zdrowia i tarczy nie odpowiadały rzeczywistej wartości pozostałej po otrzymaniu obrażeń. Rozwiązano również inny przypadek, w którym Kamehameha uzupełniałby się do trzech pełnych ładunków po upuszczeniu przez wyeliminowanego gracza.

Aktualizacja Fortnite 21.50 powinna być już dostępna do pobrania na wszystkich platformach.Źródło : https://twinfinite.net/2022/08/fortnite-update-21-50-unvaults-a-bunch-of-weapons-items-for-shadow-of-phantasm-week/