Aktualizacja Fortnite 18.21 Data premiery wydarzenia Fortnitemares Golden Cube, czas i nagrody | Gry | Zabawa


Fani Fortnite odliczają do rzekomego wydarzenia Golden Cube.

Uważa się, że wydarzenie Golden Cube, rozpoczynające się w ramach sezonu Fortnite: Koszmarów Czar, zbiegnie się z wydaniem aktualizacji 18.21.

Oczekuje się, że aktualizacja Fortnite 18.21 będzie miała datę premiery 19 października i 9 rano czasu BST w Wielkiej Brytanii.

Aktualizacja jest już na serwerze testowym, więc jest prawie gwarantowane, że zostanie uruchomiona w tym tygodniu.

Możliwość wydarzenia została zasugerowana przez znawcę Fortnite Hypex po ubiegłotygodniowej łatce.

„Jest szansa, że ​​w przyszły wtorek zorganizujemy mini wydarzenie, aby dodać Cube Town na środku mapy” – czytamy w tweecie Hypex.

Opierając się na dowodach, kostki docierają do środka wyspy w momencie aktualizacji.

Cube Town zostało również usunięte z plików w zeszłym tygodniu, a przestój zaplanowano na 19 października.

W serii kolejnych tweetów i przecieków fani uważają, że odkryli jedną z potencjalnych nagród wydarzenia.

„Jeśli jeszcze nie wiesz, ta pełna sylwetka Królowej została dodana do plików w najnowszej aktualizacji!” czyta ostatni tweet.

„Będzie używany jako sztandar, więc jest to 99% nagroda za wydarzenie Fortnite: Koszmarów Czar, które prawdopodobnie rozpocznie się po aktualizacji za 2 dni”.

Inne nowe elementy obejmują Boczna kosa, którą można było dodać podczas wydarzenia.

Broń – która została niedawno zaktualizowana w grze – podobno będzie zadawała podwójne obrażenia, gdy zostanie użyta.

Mówiąc o Fortnite, Epic Games ogłosiło szczegóły dotyczące nadchodzącego crossovera Batmana.

„Może pamiętasz Fundację na dnie oceanu, aktywującą się po długim śnie. Ale ten ocean nie należał do Wyspy. Fundacja znalazła się w porcie Gotham, a w Gotham wykrywa energię z punktu zerowego.

„Po serii Batman/Fortnite: Zero Point samodzielny komiks Batman/Fortnite: Foundation trafi do sklepów 26 października 2021 r.

„Podobnie jak komiksy Batman/Fortnite: Zero Point, Batman/Fortnite: Foundation zawiera kod do wykorzystania na dodatkowy cyfrowy element Fortnite o tematyce DC inspirowany wydarzeniami z komiksu. Przedmiot, który pasuje do Batman/Fortnite: Foundation?

„Z nowego zestawu Dark Multiverse Batman Who Laughs Outfit! Również z zestawu kod dodatkowo odblokowuje Back Bling Robina i ekran ładowania Dark Days”.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=FA78D3406A3F4543B23EEF4C63246229&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1507347%2FFortnite-update-18-21-Fortnitemares-Golden-Cube-event-release-date-time-rewards&c=17836347127379245526&mkt=fr-fr