Affordable Checkered Past Pack dodany do sklepu Fortnite


Fani Fortnite mogą teraz kupić pakiet Checkered Past Pack.

Czy jesteś nowy w świecie Fortnite lub nie masz dużo pieniędzy do wydania na grę? Cóż, za jedyne 3,99 USD możesz teraz odebrać pakiet Checkered Past ze sklepu Fortnite. Jest dostępny tylko przez kilka dni i był ostatnim w Pakietach Startowych Rozdziału 3.

Pakiet zawiera strój Weroniki, kilof Thudthumper, maskę na zadrapania i stary, dobry plecak Pete. Kupując pakiet, otrzymasz również 600 V-dolców. Postać zdecydowanie ma swój własny zamek błyskawiczny, jak głosi jej opis: „Podobnie jak jej wierny Thudthumper, Veronika jest dosadna i rzeczowa”.

Kraciasty wzór i ozdobne plecy z czaszką (Złoty Ol’ Pete) nadają jej niepowtarzalny wygląd, nawet jeśli jej ogólny projekt nie jest niczym, o czym można by pisać. Jest świetną postacią startową, którą powinni zdobyć zainteresowani fani, zwłaszcza jeśli zbierają inne pakiety startowe z rozdziału.

Pakiet Checkered Past nie jest jedynym, który wciąż znajduje się w sklepie Fortnite

Nie jest to jednak jedyny strój, który warto kupić. Inne przedmioty, które nadal znajdują się w ofercie specjalnej lub pakiecie, to pakiet Graveyard Drift Quest Pack, pakiet Corrupted Legends, pakiet Dark Reflections oraz pakiet Fortnite Minty Legends.

Pakiet zadań Graveyard Drift zawiera strój Driftwalkera. Pakiet Spaczonych Legend zawiera trzy stroje, wszystkie Spaczone, a te trzy to Arachne, Wgląd i Szogun. Dark Reflections oferuje tę samą sztuczkę dla każdej postaci, ale tym razem przydomek „Dark” jest sztuczką dla postaci Wild Card, Red Knight i Jonesy.

Wreszcie, pakiet Minty Legends ponownie stosuje aspekt Minty do każdej postaci, dając ci Minty wersję Aury, Bombera i Oro.Źródło : https://foreverfortnite.com/2022/09/30/affordable-checkered-past-pack-added-fortnite-store/