8 najlepszych skórek karnetu bojowego Fortnite Rozdział 5 Sezon 2: od najgorszego do najlepszego.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 2: nasz ranking skórek

Kultowy nowy sezon Fortnite oznacza nową przepustkę bojową wypełnioną nowymi skórkami i stylami, a rozdział 5, sezon 2, celuje w gwiazdy. Nowa przepustka bojowa oferuje mnóstwo skórek inspirowanych mitologią grecką, ze wszystkimi naszymi ulubionymi bogami i boginiami wyobrażonymi w stylu Fortnite, a także niespodziewaną skórkę crossover.

8. Afrodyta

Afrodyta, skórka, która niezbyt nam się podoba. Porównując tę ​​skórkę do jej mitologicznych korzeni, a także prototypowego projektu badawczego firmy Epic, skórka ta jest szczególnie słaba. Pomimo alternatywnej stylistyki dodającej odrobinę fantazji, nadal nie dorównuje tej ikonicznej postaci z ludzkiej mitologii.

7. Zeus

Zeus, dość przeciętna skórka dla Boga Gromu. Pomimo ciekawych elementów, takich jak detale włosów, teksturowana zbroja i pasujące ostrza zestawu kilofów Bolt Blades, brakuje mu polotu króla bogów olimpijskich.

6. Posejdon

Ta wyjątkowa interpretacja Posejdon z pewnością wywoła fale. Choć może się to wydawać nieco naciągane, połączenie boga morza i postaci z Fortnite, Rippleya, sprawdza się dziwnie dobrze.

5. Meduza

Meduza, dzięki imponującym detalom i dobrym alternatywnym stylom, wkrada się na wyższe miejsce. Ta skóra oferuje rozpoznawalną interpretację Meduzy, od włosów węża po teksturowany materiał. Pomimo prototypowego projektu badawczego, ta skórka jest nadal dobrym rozwiązaniem.

4. Artemida

Jeśli szukasz świetnej skóry w tym sezonie, nie szukaj dalejArtemida. Fortnite koncentruje się na astronomicznych elementach tej skórki, z galaktyczną teksturą na niektórych częściach zbroi, a także na włosach.

3. Hades

Hades, król Podziemi, to skórka ostatniego poziomu najnowszej przepustki bojowej Fortnite. Ta skórka gra na elementach królewskich i boskich z wysokiej jakości detalami.

2. Korra

Skórka crossover w tym sezonie to Korra, z serii Legenda Korry. Firma Epic wykonała świetną robotę, wyobrażając sobie tę animowaną postać w uniwersum 3D Fortnite, z kolorami i teksturami wiernymi postaci widzianej w telewizji.

1. Cerber

Widziany tutaj w jego płonącym stylu ognia, Cerber ma być popularną skórką w tym sezonie. Ten niesamowity projekt przedstawia trzy głowy piekielnego ogara z jasnymi detalami przedstawiającymi jego związek ze swoim panem, Hadesem.

Oto jak oceniamy osiem skórek prezentowanych w najnowszym sezonie Fortnite. Która z tych skórek jest Twoją ulubioną, a która jest najgorsza? Czy zgadzasz się z naszym rankingiem? Daj nam znać w komentarzach i zaglądaj do GameLuster, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat Fortnite i świata gier.

Źródło: gameluster.com