8 Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Prognozy, które chcielibyśmy, aby się spełniły


Ponieważ wkrótce rozpocznie się 4 sezon Fortnite Rozdział 3, mamy własne pomysły na to, co naprawdę chcielibyśmy zobaczyć. Niespodziewanie do tej pory nie było zbyt wielu przecieków, więc nie wiemy, czy którekolwiek z nich się spełni.

Biom drzewa rzeczywistości utrzymuje się

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Prognozy

W tym momencie jest mało prawdopodobne, aby jakiekolwiek kataklizmiczne wydarzenie mogło zakończyć rozdział 3 sezonu 3, zniszczy biom Drzewa Rzeczywistości. Korzenie Drzewa Rzeczywistości są zbyt zakorzenione, a biorąc pod uwagę, że przepisali rzeczywistą rzeczywistość, aby zmienić kilka nazwanych lokalizacji, nie wydaje się, że można to łatwo usunąć.

Bardziej prawdopodobne jest, że Chrome, o którym wciąż się mówi, wraz z jakimkolwiek wielkim złym, będzie konkurować z biomem Drzewa Rzeczywistości, a my skończymy z mapą podzieloną na pół.

Powrót sił IO

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Prognozy

Żołnierz IO

Nasze pragnienie powrotu żołnierzy IO (Zakonu Wyobrażonego) jest czysto egoistyczne. Biorąc pod uwagę, ile tygodniowych zadań w trzecim sezonie 3 rozdziału wymagało zrobienia czegoś „przeciwnikowi”, denerwujące było polowanie na wilki, aby łatwo je wykonać.

Te zadania są o wiele łatwiejsze dzięki kilku prostym AI wędrującym w określonych lokalizacjach, więc zawsze wiesz, gdzie się udać, aby zdobyć darmowe postępy w zadaniach.

Więcej zwierząt do wykorzystania jako wierzchowce

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Prognozy

Dzik spacerujący po okolicy

Rozdział 3 Sezon 3 w końcu wprowadził nowe zastosowanie dla dzików i wilków, które można znaleźć na mapie: mogą być używane jako wierzchowce. Dało to graczom nową metodę transportu, która okazała się znacznie bardziej wszechstronna niż pojazdy, ale zdecydowanie nie tak wytrzymała i nie zawsze tak szybka.

Chcielibyśmy zobaczyć nowe typy zwierząt wprowadzone na wolności. Może konia, abyśmy wszyscy mogli żyć naszymi fantazjami Breath of the Wild i udawać, że Link może pewnego dnia zostać przeniesiony do Fortnite. Biorąc pod uwagę istnienie chmury Nimbus w tym sezonie, być może ogromny ptasi wierzchowiec mógłby służyć temu samemu celowi. Będą znacznie cichsze niż Choppa w rozdziale 3, sezon 2.

Rocky Reels Transformacja/Eliminacja

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Prognozy

Rocky kołowrotki z góry

Biorąc pod uwagę dużą liczbę nazwanych lokacji, które zostały przekształcone dzięki korzeniom Drzewa Rzeczywistości. Jednak Rocky Reels pozostał bez zmian. Rocky Reels był w tym samym miejscu z tym samym wyglądem od pierwszego sezonu rozdziału 3 i chociaż jest popularnym miejscem lądowania i walki, zasługuje na nową warstwę farby.

Niezależnie od tego, co stanie się z mapą w nowym sezonie 4 rozdziału 3, chcielibyśmy, aby Rocky Reels został usunięty lub przekształcony w coś nowego.

Sklepienie Szczeliny na Wynos

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Prognozy

Szczelina na wynos
Źródło obrazu: Fortnite Wiki

Rift-To-Go jest niesamowitym użytecznym Fortnite. Jedno naciśnięcie spustu i jesteś w powietrzu nad walką, będąc w stanie uciec przed pewną śmiercią. Jednak są one używane zbyt często w trybie Zero Build, dzięki zwiększonej częstotliwości odradzania. Czasami wydaje się, że każda pojedyncza walka w meczu kończy się uderzeniem przeciwnika w Szczelinę na Wynos i ucieczką.

Zrobiło się tak źle, że sprawiło, że streamer Ninja Rage zrezygnował i zrobił krótką przerwę od przesyłania strumieniowego. Przedmiot musi zostać ponownie przechowany, a nowe rozwiązanie zwiększające przeżywalność w Zero Build musi zostać zbadane.

Powrót armaty ręcznej

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Prognozy

Pistolet ręczny
Źródło obrazu: Fortnite Wiki

Przez cały rozdział 3 sezonu 3 karabiny szturmowe i pistolety maszynowe skupiały się na wszystkich. Nadszedł czas, aby to naprawić i okazać trochę miłości pistoletom, ponownie przywracając działo ręczne do gry. Chociaż w ostatnich kilku sezonach rewolwer był standardową bronią, to nie wystarczy.

Przed wypuszczeniem jakichkolwiek innych rodzajów broni na nowy sezon, najpierw należy przywrócić działo ręczne.

Więcej elementów przepustki bojowej Star Wars

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Prognozy

Nagroda karnetu bojowego Dartha Vadera

Włączenie Dartha Vadera jako końcowego elementu kosmetycznego przepustki bojowej było niesamowite i stanowiło świetną kontynuację wspaniałej przepustki bojowej Marvela z rozdziału 3 sezonu 2.

Chociaż wydaje mi się, że nie mieliśmy wystarczająco dużo Gwiezdnych Wojen. Owijka Dartha Shadera nie wydawała się wystarczająco fajna, by znaleźć się wśród innych przedmiotów z Gwiezdnych Wojen. Więc chociaż wyciek Gwen Stacy potwierdzono, że rozdział 3 sezonu 4 nie będzie sezonem Marvela, nie ma nic do powiedzenia, że ​​nie będzie to kolejny sezon Gwiezdnych Wojen.

Współpraca Władcy Pierścieni

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Prognozy

Jajko wielkanocne Władcy Pierścieni

W połowie zeszłego miesiąca odkryliśmy jajko wielkanocne Władca Pierścieni, które było odtworzeniem zamku z piasku Helms Deep. Chociaż nie było żadnego innego słowa, które oznaczałoby, że coś jest w pracach, naprawdę chcielibyśmy, aby nadeszła współpraca.

Biorąc pod uwagę, że The Lord of the Rings: The Rings of Power jest w tej chwili tak wielkim show, nie byłoby zaskoczeniem, gdybyśmy w nowym sezonie zobaczyli crossover z Fortnite. To jest na szczycie naszej listy życzeń dotyczących współpracy.

Polecane źródło obrazu: PlayStation Store.Źródło : https://twinfinite.net/2022/09/8-fortnite-chapter-3-season-4-predictions-wed-love-to-see/