7-Eleven ożywia wirtualny świat dzięki spotkaniu samochodowemu w Fortnite » Dallas Innovates

7-Eleven wkracza do świata gier z „jedynym w swoim rodzaju” interaktywnym wyzwaniem do popularnej gry Fortnite. Podczas gdy w północnym Teksasie odbywały się już rajdy samochodowe, ten odbędzie się na wirtualnym terenie.

Spotkanie wirtualnych klasycznych samochodów

Wykorzystując społeczność miłośników samochodów na Instagramie, sklep spożywczy z siedzibą w Irving chce podnieść poprzeczkę. W ogłoszeniu 7-Eleven zaprosiło entuzjastów gier i samochodów na „ostateczne poszukiwanie skarbów” na trzech mapach Fortnite z niestandardowymi wyspami.

Specjalnie zaprojektowane samochody

Wskazówki, które wyciekły w mediach społecznościowych 7-Eleven, doprowadzą graczy do specjalnie zaprojektowanych samochodów marki 7-Eleven® (prawdopodobnie zawiera to „Model 711”). Po zlokalizowaniu pojazdy te ujawniają części kodu, które zapewniają dostęp do głównego celu: wyspy „There Car”.

Wyjątkowe wrażenia z gry

Na wirtualnej wyspie gracze będą mogli przejechać się po sklepie 7-Eleven i stacji benzynowej, odkrywać pisanki i robić zdjęcia pojazdami marki 7-Eleven. Udostępniając migawki na Instagramie z wyznaczonymi hashtagami #7ElevenSweepstakes i #ThereCar, uczestnicy będą mieli szansę wygrać nagrody, takie jak wykonany na zamówienie fotel gamingowy, pomnik uwieczniający tagi graczy i kredyty sklepowe.

Zanurz się w kulturę motoryzacyjną

Marissa Jarratt, wiceprezes 7-Eleven i dyrektor ds. marketingu i zrównoważonego rozwoju, mówi, że firma obejmuje „miłość swoich klientów do kultury samochodowej”.

„Zawsze monitorujemy punkty zainteresowania naszych klientów, aby móc ich zaskoczyć w nieoczekiwany sposób” – powiedziała w oświadczeniu. „Wkraczamy teraz do wirtualnego świata, aby zaoferować naszym klientom wyjątkowe wrażenia z gry inspirowane ich miłością do samochodów. »

Kolekcja produktów inspirowanych motoryzacją

Jarratt powiedział, że gracze mogą również spodziewać się wyselekcjonowanej kolekcji „artykułów inspirowanych motoryzacją”. A dla tych, „którzy nie mogą oderwać się od akcji”, 7NOW Delivery będzie gotowy do dostarczania przekąsek i napojów.

Wyzwanie Fortnite, choć inspirowane grą, jest niezależnym dziełem i nie zostało zatwierdzone przez Epic Games Inc., zauważa 7-Eleven. Aby uzyskać więcej informacji na temat uczestnictwa, fani mogą zapoznać się z oficjalnymi zasadami 7-Eleven.

Źródło: www.bing.com