5 najrzadszych skórek Fortnite, które możesz posiadać w rozdziale 2 sezonu 8


Wiele skórek Fortnite kosztuje w ItemShopie wieczność. Na przykład ostatnie pakiety skórek Eddiego Brocka i Venoma były dostępne przez kilka dni, co wskazuje, że wiele osób je dostało. Już nie ma, ale prawdopodobnie wkrótce powróci.

Inne skórki Fortnite pojawiają się, a następnie znikają w nieskończoność. Kiedy w końcu wrócą, tak jak właśnie zrobił to Specjalista zwiadu, jest to wielka wiadomość dla graczy, którzy przegapili pierwszy raz.

Skórki nieobecne w ItemShopie przez dłuższy czas stają się z dnia na dzień coraz rzadsze. Oto najrzadsze skórki Fortnite, które gracze mogą posiadać w rozdziale 2 sezonu 8.


Najrzadsze skórki Fortnite w rozdziale 2 sezonu 8

1) Specjalista zwiadu

Jak wspomniano, Specjalista zwiadu właśnie wrócił po prawie 600 dniach. Chociaż wielu graczy z pewnością ją teraz zgarnie, nadal jest to jedna z najrzadszych skórek, jakie posiadają gracze. Specjalista zwiadu istnieje od pierwszego sezonu, więc jest to dość stara skórka, ale długa nieobecność oznacza, że ​​większość obecnych graczy jej nie będzie.


2) Hyperion

Po debiucie w lutym 2018 r. Hyperion nie był widziany od stycznia 2019 r. Nie było go w grze przez niecałe 800 dni, co czyni go jedną z najrzadszych skórek w grze. Ponieważ nie jest to ekskluzywna skórka, gracze Fortnite mogą ją ponownie zobaczyć lub nie. Niewielu jest graczy, którzy posiadają tę skórkę w rozdziale 2 sezonu 8.

Hyperion to jedna z najrzadszych skórek w rozdziale 2 sezonu 8 (zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
Hyperion to jedna z najrzadszych skórek w rozdziale 2 sezonu 8 (zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

3) Zbuntowany agent

Rogue Agent był pakietem startowym, który trafił do sklepu z przedmiotami. Był tam jednak tylko raz. Potem zniknął na ponad 900 dni i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie powróci. Rogue Agent nie jest popularną skórką, ale jest niezwykle rzadki.

Zbuntowany agent nie był widziany od ponad 900 dni (zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
Rogue Agent nie był widziany od ponad 900 dni (zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

4) Hacivat

Skórka Hacivat została dodana latem 2018 roku i nie była widziana od ponad 1000 dni. Jeśli graczom zdarzyło się, że wydali na niego 1500 V-dolców, to mają szczęście. Może w końcu wrócić, ale nie jest jasne, kiedy i czy w ogóle wróci. Jest to obecnie jedna z najrzadszych skórek w Fortnite, ponieważ pojawiła się tylko cztery razy, a ostatnia okazja miała miejsce trzy lata temu.


5) Powietrzny żołnierz szturmowy

Ta skórka została po raz pierwszy zauważona w pierwszym sezonie Fortnite Rozdział 1, na samym początku. Skórka była dostępna dla graczy, którzy posiadali przepustkę bitewną, ale nie była przyznawana automatycznie. Gdy gracze osiągnęli pewien poziom, mogli go kupić za V-dolce. Ponieważ nie został przyznany automatycznie, wielu kwalifikujących się graczy nie kupiło go w tamtym czasie.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0EEB284AD6A042398D0090405A997E71&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-5-rarest-fortnite-skins-can-chapter-2-season-8&c=14160171628604974600&mkt=fr-fr