49ers Uruchom mapę w NFL Zone Experience w Fortnite


The San Francisco 49ers ogłosili wprowadzenie własnej, inspirowanej drużyną mapy w NFL Zone, wielopłaszczyznowej, dynamicznej metaverse stworzonej w Fortnite Creative i zaprezentowanej przez Visa. Uruchomiona dzisiaj Strefa NFL ma angażować obecnych fanów, a jednocześnie zwiększać ich wykrywalność za pośrednictwem inspirowanego NFL centrum społecznościowego zarówno dla graczy Fortnite, jak i fanów piłki nożnej NFL.

W Strefie NFL fani znajdą „The Hub”, które oferuje wszechstronne wrażenia dla fanów, w tym wirtualną tylną klapę, sponsorowany przez Visa stadion i minigrę o nazwie Blitz the Bag, a także portale do map inspirowanych poszczególnymi drużynami NFL, które będą gospodarzami „poszukiwania i sack”, zmodyfikowaną wersję popularnej gry zespołowej „Znajdź i zniszcz”. The 49ers dodają swój znaczek do wciągającego metaverse dzięki mapie tematycznej inspirowanej Starym Zachodem, odzwierciedlającej kultowe dziedzictwo Bay Area wywodzące się z kalifornijskiej gorączki złota.

„Mamy szczęście, że mamy jedną z najsilniejszych rzesz fanów w sporcie światowym i chociaż nasza baza fanów jest silna, zawsze szukamy nowych i innowacyjnych sposobów na połączenie i wzmocnienie ich doświadczenia, szczególnie z następną generacją 49ers Faithful” powiedział David Eisenberg, wiceprezes 49ers ds. marketingu cyfrowego i społecznościowego. „NFL i Visa przodują pod względem zaangażowania fanów nowej generacji. Jesteśmy dumni, że możemy być ich klubem NFL w momencie premiery NFL Zone i nie możemy się doczekać, aby zapewnić fanom naprawdę jedyne w swoim rodzaju wrażenia online.”

NFL Zone to coś więcej niż tylko gra, będzie współpracować z wiodącymi twórcami treści w sporcie i grach, aby zwiększać świadomość na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, TikTok, Twitch i YouTube.

„Fortnite stał się jednym z ulubionych miejsc dla widzów poszukujących wciągających, społecznościowych wrażeń, a my widzimy ogromną szansę na udostępnienie futbolu NFL nowemu pokoleniu fanów dzięki Strefie NFL” — powiedział Ed Kiang, wiceprezes ds. NFL. „Dzięki opracowaniu solidnego katalogu treści z czołowymi osobistościami w grach i połączeniu go z trwałą obecnością w metaverse, będziemy w stanie rozwijać pokoleniowy fandom poza boiskiem i wzmocnić więź, jaką widzowie mają z piłką nożną NFL”.

Opierając się na dziesięcioleciach rywalizacji NFL, rywalizacja NFC kontra AFC jest wbudowana w mapy inspirowane drużynami. Uczestniczący twórcy treści będą śledzić swoje zwycięstwa na gigantycznej tablicy wyników w Strefie NFL, gdzie dywizja zdobędzie największą łączną liczbę punktów i zostanie koronowanym mistrzem po finałowej fazie playoff NFC vs. AFC. Uczestnicy będą mieli również okazję konkurować ze swoimi ulubionymi twórcami treści, którym zostaną przydzielone dywizje, aby utrzymać ducha rywalizacji.

Fani mogą uzyskać dostęp do mapy 49ers, znajdując strefę NFL na stronie Fortnite Discover lub wprowadzając 12-cyfrowy kod wyspy 49ers: 6133-5764-5986.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63896a3680124cd89f4e7e95b8a44df7&url=https%3A%2F%2Fwww.49ers.com%2Fnews%2F49ers-launch-map-within-nfl-zone-experience-on-fortnite&c=7688325528751767283&mkt=fr-fr