3 powody, dla których Fortnite Rozdział 3, Sezon 3 zakończył się porażką


Rozdział 3 Fortnite, sezon 3: Vibin był katastrofą, ale dlaczego?

Można śmiało powiedzieć, że jeśli stracisz 13 milionów graczy (daj lub bierz) w ciągu lata, twoja gra trochę się pogorszyła. Dokładnie to widział Fortnite w miesiącach letnich, które składały się na rozdział 3, sezon 3 w Vibin.

Gra była pełna problemów, od niekompletnych wydarzeń po słabe przedmioty i wszystko pomiędzy. Teraz częściowo może to wynikać z faktu, że sezonowo Epic Games wiedziało, że Fortnite i tak straci graczy. Może nie.

Może rzeczywiście postawili swoją najlepszą stopę, zaprojektowali kilka rzeczy, które nie układały się tak, jak powinni, a fani zostali pozostawieni na lodzie. Kto wie. Wiemy, że graczom nie podobało się to, co dostali tego lata i porzucili grę. Więc jakie są trzy największe powody, dla których Fornite upadło w sezonie 3?

Trzy powody, dla których sezon Vibin był niewypałem

Broń i przedmioty bez połysku

Ładunek SMG jest bezużyteczny, a fakt, że Kuliści byli tak samo osłabieni, jak byli, jest zniewagą dla wszystkich graczy. Po co przywracać coś, co wszyscy kochali, tylko po to, by było jeszcze gorzej, a nie zabawne? Ładunek był słaby, brak możliwości doładowania był jeszcze słabszy, a umieszczenie ich wszystkich w jednym miejscu było najsłabsze. Może wszystko inne można by wybaczyć, gdyby byli bardziej hojni, ale tak się nie stało.

Bez potu lato

Kiedy obiecujesz fanom koncerty i jazdę na łyżwach, ale dasz nam pustą scenę dźwiękową i skatepark, w którym nic nie robisz, fani oszaleją. Jasne, wymówka „no cóż, Epic Games wyjechała na wakacje i nie chciała zajmować się potencjalnymi błędami” istnieje, ale nie jest to dobry powód. Co powiesz na to, że nie jedziesz na wakacje, dopóki praca nie jest skończona, albo, oto myśl, nie przesyłaj na wpół wydarzenia i nie odchodź od niego. Myślę, że fani byliby w porządku z odwołanym wydarzeniem, ponieważ nie byłoby wystarczająco dobre, niż po prostu otrzymali wszystko i kazano sobie z tym poradzić.

Zbyt długo

Trwało to prawie cztery miesiące. Żaden sezon nie musi być tak długi. Najlepiej za dwa miesiące.Źródło : https://foreverfortnite.com/2022/09/11/3-reasons-that-fortnite-chapter-3-season-3-was-a-failure/