12 miejsc na deskorolkę w Fortnite: Znajdź swoją zabawną deskę!

Słodkie wspomnienia z Fortnite OG z Hoverboardami

Z każdym nowym sezonem Fortnite gracze zawsze szukają nowych form mobilności do poruszania się po mapie gry.Wraz z ostatnią aktualizacją sezonu 6, stara opcja mobilności powróciła w życie: deskorolki Fortnite OG. Ten powrót wywołuje nostalgię wśród graczy, którzy pamiętają czasy pierwszego rozdziału Fortnite, a niektórzy zastanawiają się, gdzie na mapie znaleźć te deskorolki.

Lokalizacje deskorolek w Fortnite OG

Jeśli szukasz lokalizacji Hoverboard w Fortnite, z przyjemnością dowiesz się, że zwykle można je znaleźć w małych grupach, dzięki czemu są łatwiej dostępne podczas podróży. Jednak ich wygląd nie jest gwarantowany w 100%, więc może być konieczne odwiedzenie wielu obszarów, aby je znaleźć. Często znajdują się one na obrzeżach głównych obszarów zainteresowania, a poniżej możesz zobaczyć pełną listę lokalizacji, w których można je zdobyć.

Lista lokalizacji deskorolek Fortnite:

– Góra z rozbitym autobusem bojowym

– Dom z bali poza fatalnymi polami

– Na południe od Tłustych Gajów

– Na wschód od skrzyżowania śmieci

– Na obrzeżach Lucky Landing

– Dom na zachód od Pleasant Park

– W sklepie w Retail Row

– Most przed Shifty Shacks

– Café Taco przy Shifty Shafts

– Chata na południe od Wykrzywionych Wież

– Tunel pod Świątynią Pomidorów

– Budynek z bali na obrzeżach Wailing Woods

Jak działają deskorolki Fortnite OG?

Deskorolki w Fortnite OG zapewniają szybką i płynną mobilność. W przeciwieństwie do innych pojazdów, mają tę zaletę, że unoszą się na wodzie, co pozwala im łatwo poruszać się po każdym typie terenu. Nie są one jednak ciche i inni gracze będą mogli Cię usłyszeć, gdy z nich skorzystasz.

Podsumowując, deskorolki Fortnite OG to skuteczny sposób na poruszanie się po mapie, należy jednak używać ich ostrożnie, biorąc pod uwagę wskaźniki dźwiękowe w grze i ich kruchość.

Źródło: www.bing.com