12 lokalizacji w Fortnite na platformie OG Fun Board – gdzie znaleźć deskorolki

Najlepsze lokalizacje deskorolek w Fortnite OG

Gdzie w tym sezonie znajdziesz najfajniejsze miejsca na deskorolce? Tutaj znajdziesz najbardziej zabawną mobilność, deskorolkę Fortnite OG.

Najnowsza aktualizacja Fortnite znacznie zwiększyła mobilność na mapie. Nowy dodatek został dodany do sezonu 6 Fortnite OG i będzie dostępny tylko przez tydzień. Jedną z większych zmian w tym sezonie jest brak mobilności na mapie. W pierwszym tygodniu Fortnite OG byliśmy mocno ograniczeni. Teraz jednak jest kilka sposobów na poruszanie się. Jedną z najfajniejszych jest deskorolka Fortnite OG. Jednak nie jest łatwo je znaleźć.

Lokalizacje deskorolek Fortnite OG

Zanim dowiesz się, jak najlepiej korzystać z pływających deskorolek, prawdopodobnie najłatwiej będzie dowiedzieć się, gdzie można je znaleźć. W przeciwieństwie do innych małych wózków i pojazdów, te zwykle pojawiają się w grupach.

Jeśli chodzi o dokładne lokalizacje Hoverboard Fortnite, działa tu trochę RNG. Podobnie jak zdobycie najlepszej broni w OG Fortnite, nie jest to coś, na co można liczyć podczas każdej rozgrywki. Istnieją jednak wyraźne lokalizacje, w których można je znaleźć.

Ogólna lista lokalizacji Hoverboard Fortnite OG jest dość obszerna. W większości obszarów nie ma zbyt wielu klastrów. Zwykle nie znajdziesz ich wielu w jednej grze. W każdej grze zobaczymy tylko określony procent aktywnych spawnów. Mają też dość mało zdrowia, więc deskorolki można zniszczyć. Czasami miejsce odrodzenia może być puste, ponieważ gracz je zniszczył lub przeniósł na drugą stronę mapy Fortnite OG, zamiast go w ogóle nie znaleźć.

Jak działa deskorolka Fortnite OG

Deskorolka w Fortnite OG to kolejna forma mobilności, która obsługuje się znacznie inaczej niż pozostałe. Technicznie nazywane Driftbordami (Hoverboardy są tak nazywane tylko w Ratowaniu Świata i starej fabule Fortnite), są to szybkie urządzenia dla jednego gracza. Mają przyzwoitą przyczepność w niemal każdym terenie. Szczególnie przydatne w Hoverboardach jest to, że unoszą się na wodzie. Oznacza to, że nie ma tarcia i spowolnienia podczas jazdy pod górę lub po kamienistym terenie.

Daje im to niewielką przewagę nad wózkami. Są jednak wady. Obsługa jest zdecydowanie trochę dziwna. Gracze przyzwyczajeni do nowszych sezonów Fortnite mogli być zaskoczeni, widząc, jak dziwnie poruszają się wszystkie pojazdy OG. Driftboardy potrafią być szczególnie wymagające, są szybkie, ale mają podłużny kształt, przez co możesz się obrócić, jeśli nie skręcisz w odpowiednim momencie. Musisz upewnić się, że dobrze prowadzisz.

Źródło: www.bing.com