12 lokalizacji hoverboardów w Fortnite – znajdź swoją tablicę OG Fun

Wypożyczalnia deskorolek Fortnite OG

Najnowsza aktualizacja Fortnite znacznie poprawiła mobilność po mapie. Nowość wprowadzona w 6 sezonie Fortnite OG trwa tylko tydzień. Jedną z głównych zmian w stosunku do poprzedniego sezonu był brak mobilności na mapie. W pierwszym tygodniu Fortnite OG byliśmy mocno ograniczeni. Obecnie istnieje jednak kilka różnych sposobów poruszania się. Jedną z najfajniejszych jest deskorolka OG Fortnite, ale nie jest najłatwiej ją znaleźć.

Najnowsza aktualizacja ponownie wprowadziła deskorolki i pojazdy czterokołowe, a jednocześnie z nieznanego powodu przywróciła rękawicę Grapple z trzeciego sezonu Fortnite OG. Te pływające deski są szczególnie atrakcyjne dla długoletnich graczy, ponieważ stanowią opcję mobilności, jakiej nie widzieliśmy od bardzo dawna. Pierwotnie stanowiły fajny sposób poruszania się, ale rzadko powracały. Zostały dodane w sezonie 7, a następnie usunięte. Nigdy nie wrócili. Według raportów firmy Epic na przestrzeni lat wydawało się, że istnieją trudności w nakłonieniu ich do pracy z bardziej nowoczesnymi przedmiotami. Minęło bardzo dużo czasu, odkąd ostatni raz widzieliśmy Hoverboardy w Fortnite.

To właśnie napawało ich taką nostalgią. Jeśli chcesz ponownie przeżyć niektóre ze swoich ulubionych wspomnień z pierwszego sezonu Fortnite, kluczowymi miejscami docelowymi są lokalizacje deskorolek na mapie Fortnite.

Lokalizacje deskorolek Fortnite OG

Zanim pokażemy Ci, jak prawidłowo jeździć na pływających deskorolkach, łatwiej będzie Ci powiedzieć, gdzie je znaleźć. Nie ma nic lepszego niż wypróbowanie jednego dla siebie. W przeciwieństwie do innych wózków i pojazdów, zwykle pojawiają się w grupach. Aby ułatwić podróżowanie w grupie, często spotykamy kilka osób zebranych razem.

Jeśli chodzi o dokładne lokalizacje deskorolek w Fortnite, jest w tym trochę przypadkowości. Podobnie jak znalezienie najlepszej broni w OG Fortnite, nie jest to coś, na czym można polegać podczas każdej rozgrywki. Są jednak pewne wyraźne miejsca, w których możesz je znaleźć.

Podobnie jak w przypadku skrzyń, nie pojawiają się one w 100% szybkości. Być może będziesz musiał poszukać w kilku miejscach, aby je znaleźć. Najczęściej można je znaleźć z dala od głównych obszarów zainteresowania, ale często można je znaleźć na obrzeżach głównych obszarów. Odwiedzając kilka lokalizacji z pełnej listy, prawdopodobnie będziesz w stanie znaleźć jedną lub dwie lokalizacje spawnowania deskorolki w Fortnite OG.

Jak działa deskorolka Fortnite OG

Deskorolka w Fortnite OG to kolejna forma mobilności, która obsługuje się znacznie inaczej niż pozostałe. Technicznie nazywane Driftbordami (Hoverboardy są tak nazywane tylko w Ratowaniu Świata i starszej historii Fortnite), są szybkimi urządzeniami do rozgrywki jednoosobowej. Charakteryzują się dobrą przyczepnością w niemal każdym terenie. Szczególnie przydatne w deskorolkach jest to, że unoszą się na wodzie. Oznacza to, że nie odczuwasz hamowania ani zwalniania podczas podjazdu lub przejeżdżania przez skalisty teren.

Daje im to przewagę nad wózkami. Są jednak wady. Obsługa jest zdecydowanie trochę dziwna. Gracze przyzwyczajeni do bardziej nowoczesnych sezonów Fortnite mogą być zaskoczeni, widząc, jak dziwnie poruszają się wszystkie pojazdy OG. Driftboardy mogą być szczególnie nieporęczne, są szybkie, ale mają podłużny kształt, co może spowodować obrócenie się, jeśli nie skręcisz we właściwym momencie. Musisz upewnić się, że dobrze prowadzisz.

Inną główną wadą jest specyficzne miejsce, do którego nie mogą się udać. Deskorolki w Fortnite OG nie mogą latać nad wodą. Jak wszyscy wiedzą, deskorolki nie działają na wodzie (chyba, że ​​mają prąd). Jest to również przedmiot solowy. Nie można umieścić wielu graczy na jednym, jak w przypadku starych motocykli błotnych Fortnite. Każdy musi taki mieć.

Źródło: www.bing.com