10 postaci z Gwiezdnych Wojen, które chcemy zobaczyć w Fortnite

10 postaci z Gwiezdnych Wojen, których fani chcą zobaczyć w Fortnite

Fortnite stale aktualizuje swoją ofertę przedmiotów o nowe kolaboracje z wielu ulubionych przez fanów serii. Za każdym razem, gdy nadchodzi 4 maja, gracze zwykle oczekują nowych skórek o tematyce Gwiezdnych Wojen i ograniczonego czasowo wydarzenia, które przywraca miecze świetlne. Jedną z najnowszych skórek Gwiezdnych Wojen, które trafiły do sklepu, jest Anakin Skywalker, ale przeciekający już zasugerowali, że druga tajna postać pojawi się wraz z rycerzem Jedi w sklepie z przedmiotami. Anakin wypada 2 maja, co oznacza, że ​​wkrótce będziemy mogli dowiedzieć się, czy przecieki są prawdziwe.

Oto 10 postaci z Gwiezdnych Wojen, których fani nie mogą się doczekać w Fortnite:

Ahsoka Tano

Były padawan Anakina byłby idealnym wyborem, aby dołączyć do niego w grze. Poza tym, że jest jedną z najbardziej ukochanych postaci w społeczności Gwiezdnych Wojen, nie zapominajmy, że Ahsoka Tano otrzyma w sierpniu własny program na Disney+. Mogą być dla niej dwa style, jeden dla młodej padawanki, którą poznaliśmy w serialu animowanym Wojny klonów, oraz jej dorosła wersja z Mandalorianina, grana przez Rosario Dawson. Jedna rzecz, którą Ahsoka mogłaby zmienić fani umierali, aby w końcu przynieść miecze świetlne jako kilofy, biorąc pod uwagę, że teraz można ich używać tylko jako broni specjalnej w wydarzeniach ograniczonych czasowo.

Darth Maul

Darth Maul stał się jeszcze bardziej kochany za swoje występy w animowanych programach i ostatecznie stał się ulubionym złoczyńcą z Gwiezdnych Wojen. Ponieważ Anakin i Obi-Wan są już w grze, czekam tylko na Maula, aby móc w końcu odtworzyć ich klasyczną walkę w Mrocznym widmie z moimi przyjaciółmi w trybie kreatywnym. Jego statek kosmiczny Scimitar mógłby też zrobić świetny szybowiec.

Generał Grievous

Generał Grievous z pewnością wyróżnia się jako jeden z najlepszych projektów w całej serii, co bez wątpienia stanowiłoby bardzo atrakcyjną skórkę do dodania do twojej szafki. Pomyśl o tym,