10 pisanek i punktów orientacyjnych w Fortnite Rozdział 4


Najnowsza mapa Fortnite jest dostępna już od jakiegoś czasu. Punkty POI zostały zbadane, a okolice przeczesane drobnym grzebieniem. Podobnie jak w przypadku innych sezonów i rozdziałów, mapa zawiera wiele małych pisanek, zabawnych punktów orientacyjnych i żartów, które społeczność może znaleźć. Widzieliśmy je i zaznaczyliśmy na naszej mapie.


POWIĄZANE: Fortnite Rozdział 4 Ulepszenia

Epic Games częściowo odrzuca wskazówki dotyczące przyszłych aktualizacji map i dokucza nadrzędnej fabule. Ta mapa nie jest inna. Jeśli przyjrzysz się uważnie i sprawdzisz każdy kąt, jest tak wiele rzeczy do zobaczenia, chociaż wiele z nich można przegapić, jeśli skupisz się na podkręcaniu lat 90. lub sumowaniu eliminacji.

WIDEO DNIA GRACZÓW

10/10 Czy autobus jest wykonany przez IO?

Czekając na wyspie początkowej, nie ma zbyt wiele do zobaczenia ani zrobienia. Większość ludzi korzysta z okazji, aby trollować się nawzajem, wstając ludziom w twarz, podczas gdy inni wyrzucają swoje ulubione emotikony. Jeśli jednak przejdziecie do nowego autobusu bojowego, możecie zauważyć dwa bardzo fajne szczegóły. Pierwsza jest dość oczywista, rozdział 4 pokazuje nam, jak autobus ładuje silniki i odjeżdża, jak nigdy wcześniej. Jeśli jednak przejdziesz pod autobusem i spojrzysz na ramę, która go trzyma, zauważysz herb IO. Czy to oznacza, że ​​autobus jest tworzony przez IO? Czy w tym rozdziale zobaczymy agentów IO?

9/10 Biedna Wieża Zegarowa

Widok wieży zegarowej z rozdziału 4 Fortnite

Wieża zegarowa była elementem wielu sezonów Fortnite, często pojawiając się w różnych iteracjach Tilted Towers na przestrzeni lat. Był niszczony, odbudowywany i ponownie niszczony więcej razy, niż możemy zliczyć.

POWIĄZANE: Fortnite Rozdział 4 Przegląd mapy

Wieża zegarowa pojawia się w rozdziale 4 sezonu 1, ale jest schowana w jaskini lodowej w kierunku północnej strony mapy. Idąc w górę, zauważysz duże dziury w oblodzonym wzgórzu. Wskocz do dziury, a znajdziesz punkt orientacyjny. Chociaż widział lepsze dni.

8/10 Resztki przytulanki

Widok dużej głowy lidera zespołu Cuddle

Cuddle Team Leader to jedna z bardziej popularnych skórek w historii Fortnite. Jest tam z Peely i Jonesy. W rozdziale 3 Fortnite na górze zwieńczonej głową Cuddle Team Leader ustawiono dużą kolejkę górską. Mogłeś jeździć na Ballerze w okolicach, i to był niezły punkt orientacyjny. Okazuje się, że kiedy ta nowa mapa była budowana, przyszła też głowa. Jeśli wpadniesz na południowo-wschodnie wybrzeże, trudno będzie przegapić tę dużą metalową głowę. Jest dość mocno zardzewiały i opuszczony, ale w środku często znajdziesz kilka skrzyń.

7/10 Miejsce rytuału?

Kamienna platforma Dial ukryta w Fortnite

Wydaje się, że gdzieś pośrodku niczego jest miejsce na coś wyjątkowego. Może to być miejsce rytuału lub gigantyczny właz. Wszystko, co można zobaczyć, to duża kamienna platforma. Porozrzucanych jest kilka skrzyń, ale trudno powiedzieć, co zaplanowano dla tego obszaru. Wzór na platformie jest taki sam, jak herby i kamienne kule wokół Brutalnego Bastionu, więc może wskazywać na cywilizację, która zbudowała bastion i otaczające go budynki. Stan tej platformy wskazuje jednak na jej wiek i mogła leżeć tu od dawna. Jak punkt zerowy.

6/10 Czas wiercenia

Miejsce wiercenia na mapie Fortnite

Jeśli znajdziesz się na wschodnim wybrzeżu, w pobliżu Slappy Shores, możesz znaleźć ogromny relikt minionych sezonów. Kiedy Slone próbowała kontrolować przyszłość mapy Fortnite, zaszyła się w ogromnym pojeździe wiertniczym o nazwie Forteca.

POWIĄZANE: Najlepsze gry Battle Royale na Xbox

Zostało to później zniszczone i pokryte graffiti, gdy Slone ruszył dalej. Ale teraz możesz ponownie odkryć wiertarkę forteczną — wciąż jest pokryta farbą i jest świetnym powrotem do wspaniałego minionego sezonu.

5/10 Żaby?

Lodowa rzeźba żaby w Fortnite

Na wyspie są trzy takie, ale nie ma żadnych oznak, dlaczego się tu znalazły. Posągi żab. Ten na zdjęciu jest zrobiony z lodu znalezionego w śniegu w pobliżu Lonely Labs, jednak są też kamienne żaby. Wszystkie posągi mają kilka skrzyń w pobliżu, prawie jak ofiara. Te żaby nie pojawiają się w poprzednich sezonach i nie ma nigdzie wskazówek, czy staną się one „czymś” na nowy sezon. Epic może wskazywać na nowego potwora lub nową skórkę, albo mogą to być fajne posągi.

4/10 Do dzieła Drużyna Lamy!

Sztandar lam w grze Slappy Shores Fortnite

W barze w Slappy Shores znajdziesz wszystkie typowe pułapki pubu, ale zauważysz sztandar drużyny sportowej „Llamas”. Chociaż jest to mały szczegół, który może być motywem do wyrzucenia, może również wskazywać na sport Brute Ball, w który podobno gra nowa postać Dusty. Właściwie jest mistrzynią. W przyszłości możemy zobaczyć więcej dla zespołu Llama, ale ten baner może również wskazywać na więcej inkluzji Rocket League, która miała wiele crossoverów od czasu zdobycia tytułu przez Epic Games. Tak czy inaczej, cały czas jesteśmy drużyną Lamy.

3/10 Co to jest ta platforma?

Dziwna pływająca platforma w Fortnite

Jest to zbyt rażące, aby mogło być błędem przypadkowo pozostawionym w grze. Zwłaszcza, że ​​najnowsza aktualizacja gry go nie usunęła. Platformę tę widać daleko od zachodniego wybrzeża, wysoko na niebie. Niezależnie od tego, czy unosisz się w Battle Labs, czy budujesz, tak naprawdę nie możesz do niego dotrzeć. Znajduje się za ścianą krawędzi mapy.

POWIĄZANE: Fortnite: Najlepsze tryby ograniczone czasowo

Dziwne jest to, że nie ma oznakowania ani godnego uwagi projektu, ale nie jest też strukturą dla graczy. Więc co to jest? Czy w przyszłości rozszerzy się na mapę? Czy to dziwactwo mapy, którą Epic usunie? Czymkolwiek jest ta platforma, prawdopodobnie nie będzie tak interesująca, jak to, co może wyczarować nasza wyobraźnia.

2/10 Roboty drogowe przed nami

Roboty drogowe na mapie Fortnite

W tym momencie wszystko, co Epic Games dodaje do Fortnite, zwykle ma określony cel. O ile nie są to przedmioty wypełniające w sklepie lub domu, przedmioty i punkty orientacyjne są częścią narracji lub przyszłego kierunku. Przybliżając mapę, łatwo zauważyć wiele koparek budowlanych i robót drogowych. Ten na naszym zdjęciu pokazuje roboty drogowe zmierzające w kierunku góry, tak jakby w końcu mógł przebić się przez tunel lub zbudować nową drogę. Widzieliśmy podobne prace budowlane w poprzednich sezonach, zwłaszcza po tym, jak katastrofa wymazała punkt POI z mapy. Ponieważ te obszary budowlane są widoczne w „staroświeckich” strefach mapy, być może będziemy świadkami powolnej modernizacji tych obszarów.

1/10 Czas na tatuaż

Salon tatuaży w Slappy Shores Fortnite

W Slappy Shores znajdziesz sklep z tatuażami. Wielka sprawa, prawda? Cóż, jeśli spędzisz tam trochę czasu i przejrzysz grafiki rozrzucone po ścianach, dostrzeżesz nowe wspaniałe grafiki, a także kilka blatów do deskorolki, które w przeszłości były wydawane jako Back Blings. To skarbnica genialnych grafik Fortnite, niektóre w małych ramkach, inne jako malowidła ścienne namalowane na samych ścianach. Ten rozdział, jak dotąd, jest powrotem do poprzednich sezonów i tego, czego doświadczyliśmy wcześniej, projekty tatuaży nie różnią się.

DALEJ: Najlepsze sportowe skórki FortniteŹródło : https://www.thegamer.com/fortnite-easter-eggs-hidden-references/