10 najlepszych skórek Fortnite na Halloween


Fortnite bardzo poważnie traktuje swoje wydarzenie Halloween i z tego powodu ma mnóstwo skórek, które upuszcza podczas październikowych wydarzeń. To sprawiło, że jest tak wiele skórek Fortnite na Halloween, że ludzie mogą teraz tworzyć całe listy 10 najlepszych skórek, które były jednymi z najfajniejszych w najstraszniejszy możliwy sposób.


POWIĄZANE: Najlepsze DLC o tematyce Halloween

Ta lista ma na celu osiągnięcie tego celu, oferując skórki, które będą oferowane w wydarzeniu Fortnite: Koszmarów Czar 2022, a także te, które pojawiły się w poprzednich wydarzeniach Halloween. Niektóre skórki są tutaj, ponieważ wywołują dreszcze u graczy, którzy się z nimi zmierzą, podczas gdy inne mają urzekające projekty.

DUALSHOCKERS WIDEO DNIA

10/10 Grimuar

Grimoire wygląda jak główny bohater gry lub filmu w postapokaliptycznej scenerii. Ma ciemne rysy, które sprawiają, że makijaż jej twarzy przypomina twarz norweskiej piosenkarki black metalowej. Ma też różne style, które zakładają jej kaptur na głowę, aby pokazać na nim emblemat czaszki.

Jej maska ​​przeciwgazowa wygląda jak kubistyczny lub brutalistyczny dodatek, ponieważ wiele jej krawędzi jest ostrych i wyraźnych w sposobie, w jaki wystają. Jest wiele drobnych szczegółów, które sprawiają, że ta skórka wyróżnia się spośród innych na tej liście i poza nią.

9/10 Lider Krzyku Fortnite Curdle

Skórka Lidera Curdle Scream wykorzystuje dobrze znany trop potwora Frankensteina, ale zamienia go w coś, co nie ma większego sensu. Są części skóry, które wyglądają, jakby należały do ​​różowego pluszowego misia i inne części, które wyglądają, jakby należały do ​​pomidora. To przerażające nie dlatego, że nawiedza, ale z powodu tego, jak mylące staje się patrzenie na niego.

Niektóre części wzoru wyglądają jak gnijąca skóra, która została zszyta razem z tkaniną, a następnie pod futrem wyskakującym z luźno zszytych warstw. Jest to najbardziej oceniana rzecz M, która prawdopodobnie kiedykolwiek została umieszczona w grze z oceną T.

8/10 Grawerowana skóra

Skórka Graven wygląda jak mumia, która rozpada się pod mistyczną zbroją. Wygląda na to, że mumia należała do jakiegoś faraona, który miał wysoką pozycję władzy. To by wyjaśniało, dlaczego czubek kaptura skóry przypomina twarz Ra – Ra jest królem wszystkich bogów w religii egipskiej.

POWIĄZANE: Najbardziej przerażające stroje w grach walki

Jest to rzadka skóra, słusznie, ponieważ doskonale łączy przerażające i oszałamiająco imponujące. Świecące fioletowe oczy i kości wystające z bandaży są złowieszcze, ale dodają też, jak onieśmielająco poczuje się gracz w bitwie.

7/10 Samotna skóra

Lone Skin wygląda jak wilk ukryty w ludzkim ubraniu. Skóra wygląda tak, jakby została zaprojektowana tak, aby wyglądała, jakby podczas pełni księżyca postać ta zamieniała się w wilkołaka. Ma jasnożółte, przenikliwe oczy, które są wymawiane przez otaczający je czarny cień do powiek.

Jej długa peleryna wygląda jak futro wilka, które owija wokół swojego ciała. Ma też różne księżyce, które znajdują się na jej sprzączce paska, naszyjniku i rękawiczkach na obu dłoniach.

6/10 Fortnite Batman, który się śmieje

Batman Who Laughs to zła wersja Batmana z mrocznego wieloświata, która została powołana do życia w Fortnite 26 października 2021 roku. Jego strój wygląda jak psychotyczna wersja Batmana z łańcuchami, które owijają się na jego klatce piersiowej i są zmarnowane. Jego szeroki uśmiech jest również taki, który przypomina Jokera, ponieważ jest duży i szalony.

POWIĄZANE: Najstraszniejsze poziomy w grach

Peleryna ze skórki różni się od tego, co miałby na sobie Batman, ale nadal czerpie motywy z nietoperzy i sprawia wrażenie elementu, który reprezentuje ciemniejszą stronę stworzenia.

5/10 Duże usta

Dla niektórych może to być naciąganie, ale skórka Big Mouth wygląda jak współczesna interpretacja Seymoura – gigantycznego potwora roślinnego – z Little Shop of Horrors. Skóra – jak sama nazwa wskazuje – ma niezwykle duże usta, wyściełane ostrymi zębami. Skóra wydaje się złowroga, ale jednocześnie z jakiegoś powodu nie do końca wydaje się być zła.

Big Mouth może nie wydzielać złej aury ze względu na głupią naturę żab, które Big Mouth wydaje się konsumować. Jest to jedna z najbardziej zabawnych skórek w serii, ponieważ przerażająca, ale trochę urocza estetyka potwora nie jest używana przez wiele innych skórek w Fortnite ani żadnej innej strzelance.

4/10 Złowieszczy blask

Sinister Glare był jednym ze zwycięzców konkursu skórek Fortnitemares, którego gospodarzem było Fortnite. W konkursie gracze przesłali grafikę koncepcyjną do Fortnite, a zwycięzcy przerobili swoje grafiki na skórki na wydarzenie Fortnite’s 2022 w Fortnite. Koncepcja polega na tym, że ręka jest twarzą skóry z pojedynczym gigantycznym świecącym okiem pośrodku twarzy.

Postać ma szaty, które wydają się mistyczne i runiczne, z jasnoniebieskim wzorem, który wyściela lewą część jej ciała i prawą nogę.

3/10 Nieśmiertelny smutek

Undying Sorrow to druga skórka, która wygrała zawody Fortnite: Koszmarów Czar i musi być jedną z najbardziej przerażających w grze. Skóra ma na głowie troje krwistoczerwonych oczu. Jej skóra wygląda blado jak zwłoki niedawno zmarłego, a makijaż nałożony na twarz wygląda rytualnie.

POWIĄZANE: Najlepsze wydarzenia Halloween wszech czasów

Wszystko, w jaki sposób została zaprojektowana, sprawia, że ​​wygląda jak mściwy duch, który został uwolniony. Rogi i skrzydła nadają jej demoniczny wygląd. Po połączeniu wszystkiego wygląda jak siatka koszmarów.

2/10 Hallowhead

Skórka Hallowhead w Fortnite ożywia kultową historię The Legend of the Sleepy Hallow. Ten strój bardzo przypomina to, co bezgłowy jeździec zdobi w tej historii, ponieważ kostium zawiera nawet gigantyczną latarnię Jack o’ jako twarz tej skóry.

Detale to jedna z mocnych stron tego stroju, ponieważ wiele wygląda tak, jakby została stworzona z myślą o jesieni. Na szyję kostiumu znajdują się brązowo-zielone liście wraz z paskiem na jego odchodach. Ogólnie rzecz biorąc, przy tworzeniu tej ognistej skóry włożono wiele szczegółów.

1/10 Teef

Teef wygląda jak poplecznik głównego złoczyńcy z kreskówki w sobotę rano. Ma cechy potwora, takie jak sączące się różowe, bulwiaste obszary jego ciała i gigantyczne usta pełne krzywych zębów. Z drugiej strony ta skóra ma również komicznie małe stopy, które są nierealistycznie nieproporcjonalne do reszty jej ciała.

Czarno-biała estetyka tego jednoczęściowego kostiumu również sprawia, że ​​ta skóra wygląda jak zbiegły więzień lub jakiś bandyta. Wiele pozostawia do interpretacji, ale to właśnie sprawia, że ​​patrzenie na nią jest tak pociągające.

DALEJ: Upiorne postacie spoza horrorówŹródło : https://www.dualshockers.com/best-fortnite-halloween-skins/