Zdobądź dodatkową grę FIFA 22 dzięki EA Play – teraz dostępna na liście kontrolnej gry


Zwolennicy piłki nożnej mogą czerpać korzyści z największych zwycięstw na boisku i poza nim dzięki aktywnościom EA Sports FIFA 22, teraz dostępny na liście kontrolnej gry dla wszystkich członków EA Play. Przez cały lipiec abonenci mogą cieszyć się dodatkowym sportem dzięki powtarzającym się nagrodom tylko dla członków, a także pakietowi EA Play Supercharge, który zawiera unikalną zawartość FUT, aby pomóc graczom zdominować na boisku. Członkowie mają nawet dostęp do stroju Volta, Volta Cash, sezonowych premii do PD ostatniej ekipy, które będą dostępne wcześniej, oprócz zestawu stadionowego.

Podczas gdy fani piłki nożnej świętują w tym sektorze, fanatycy wyścigów mogą uderzyć w monitor F1 22. Członkowie EA Play mogą wziąć udział w 10-godzinnej próbie tego sportu. Członkowie EA Play, którzy próbują ścigać się po tych 10 godzinach, mogą to osiągnąć dzięki F1 2021najnowszy dodatek do Play Checklist.

W tym miesiącu może nawet funkcjonować wyjątkowa Madden NFL 22 profit dla członków Xbox Recreation Move Final, MVP Face of the Franchise Pack. Materiał dostępny od 1 lipca do 1 sierpnia składa się z podstawowej klasy uczestnika dla Face of the Franchise i The Yard, rozpoczynającej się na etapie 10 z kapsułą Tom Brady Gear Capsule.

Oprócz powyższego w tym miesiącu do EA Play trafią bardzo fajne materiały, a wśród nich:

 • FIFA 22 Zestaw bohatera Clinta Dempseya Tifo – od 1 do 31 lipca
 • FIFA 22 Zwiększenie liczby PD w sezonie 7 FUT – teraz do 21 lipca
 • FIFA 22 Adidas x MLS Attire i Volta Cash – teraz do 21 lipca
 • FIFA 22 Pakiet doładowania – od 1 lipca do 31 lipca
 • FIFA 22 Zestaw stadionu gepardów FUT Cape City – teraz do 31 lipca
 • Legendy siatki Lipcowa okazja EA Play – od 1 do 30 lipca
 • NHL 22 Lipcowa torba EA Play – od 1 do 31 lipca
 • Madden NFL 22 Ostatni pakiet legend – teraz do 19 sierpnia
 • Madden NFL 22 Worry The Hunt Gear Set – teraz do 22 lipca
 • Legendy Apex Zróbmy to przejście – 12 lipca do 15 sierpnia
 • Pole bitwy 2042 Karta Niezłomnego Uczestnika – od 1 lipca do 30 lipca

Wraz z tymi wszystkimi nagrodami, członkowie EA Play mogą wejść do rosnącej biblioteki tytułów za pośrednictwem Listy kontrolnej odtwarzania, która zawiera wiele ulubionych gier wideo, wraz z odbiorcą Recreation of the 12-miesięczny 2021 Wymaga dwóch, oprócz Legendarna wersja masowego uderzenia – co pomaga w podejmowaniu decyzji 4K i opcjach ulepszonych efektów wizualnych – i ekscytujących Łyżwy 3 i agresywny tytuł MMA UFC 4.

Posiadacze Xbox Recreation Move Final i Xbox Recreation Move na komputery PC otrzymują EA Play bez dodatkowej ceny wraz z subskrypcją Recreation Move, dzięki czemu możesz czerpać przyjemność z miłych korzyści dla uczestników, wraz z wyzwaniami i nagrodami w grze, odblokowując tylko dla poszczególnych członków treści, wersje próbne wybranych zupełnie nowych tytułów, wstęp do grupy naszych najbardziej lubianych tytułów sekwencyjnych i najlepszych oraz zaoszczędź 10% na zakupach treści cyfrowych Digital Arts.

Odwiedź stronę internetową EA Play, aby uzyskać dodatkowe informacje. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami z EA Play, postępuj zgodnie z EA Play na Fb, Instagramie lub Twitterze. Wejdź na EA.com/EA-Play/Phrases, gdzie znajdziesz zwroty i sytuacje.

Źródło : https://fulltimegame.com/get-extra-fifa-22-with-ea-play-now-accessible-on-the-play-checklist/