Zawodniczki FIFA 22 nie grają w meczach kobiet


Home / Gry / Piłkarki FIFA 22 nie grają meczów kobiet

www.fortressofsolitude.co.za

Teraz, gdy FIFA 22 dobiega końca, stało się jasne, że piłkarze ledwo dotknęli meczów piłki nożnej kobiet. Kobiety były pierwsze

Teraz, gdy FIFA 22 dobiega końca, stało się jasne, że piłkarze ledwo dotknęli meczów piłki nożnej kobiet.

Kobiety zostały po raz pierwszy dodane jako grywalne piłkarze w FIFA 16 po sukcesie Mistrzostw Świata Kobiet 2015. Chociaż EA poczyniło pewne postępy w zakresie równości płci, takie jak dodanie Alexa Scotta jako współkomentatora w trybie kariery w najnowszej grze FIFA 22, gra wciąż ma przed sobą długą drogę.

Od dziesięciu miesięcy firma EA jest dostępna i grywalna, więc przygotowuje się do kolejnej iteracji swojego corocznego symulatora piłki nożnej FIFA 23. Patrząc wstecz na statystyki osiągnięć w bieżącej grze, statystyki pokazują, że mniej niż cztery procent graczy grało mecz piłki nożnej kobiet od czasu premiery FIFA 22.

EA śledziło te statystyki na trzech głównych platformach gry: Xbox, PlayStation i Steam. Niestety statystyki dla Nintendo Switch nie są uwzględnione, ponieważ statystyki osiągnięć nie są dostępne na konsoli Nintendo. Śledzonym osiągnięciem było osiągnięcie Pasja, które można odblokować tylko wtedy, gdy zawodniczki rozegrają międzynarodowy mecz piłki nożnej kobiet.

Statystyki dotyczące…

Megan Oosthuizen

Przeczytaj cały artykuł

Źródło : https://news.knowledia.com/ZA/en/articles/fifa-22-players-aren-t-playing-the-women-s-matches-ef8f0f4b2aae6d55a755d05002a24ecec0d29a89