Zapowiedź FIFA 22 x Apex Legends Collab


Electronic Arts ogłosiło w tym tygodniu współpracę dwóch swoich gier: FIFA 22 oraz Legendy Apex. Crossover składa się z kilku unikalnych kosmetyków w FIFA 22 ma przypominać niektóre z najbardziej rozpoznawalnych Legend w grze Battle Royale z trzema różnymi strojami ujawnionymi do tej pory. To nie jest zakres crossovera, ale wydaje się, że ludzie, którzy grają w obie gry, będą najbardziej podekscytowani.

Poniższy tweet z Legendy Apex konto pokazało mundury, które FIFA 22 gracze będą mogli zdobyć cały ten miesiąc, jeśli zdecydują się to zrobić. Zauważysz, że kosmetyki mają odzwierciedlać schematy kolorów i ogólny wygląd Gibraltaru, Octane i Wraith z Wierzchołek.

Oczywiście pakiet nie jest darmowy, więc będziesz musiał wydać część swoich zasobów w FIFA 22 jeśli chcesz, aby ten pakiet był Twój. Kosztuje 180 000 monet FIFA lub 1500 punktów FIFA, więc jeśli chcesz mieć wszystko w cenie, będziesz musiał wyłożyć jedną z tych walut.

Niestety dla Wierzchołek gracze, ten pakiet to naprawdę wielka sprawa tylko wtedy, gdy grasz FIFA 22, też. To dlatego, że nie ma w tym nic do gry Battle Royale – crossover idzie w jedną stronę, a to w FIFA 22.

Wierzchołek nie brakuje jednak własnych crossoverów z różnymi grami Electronic Arts. Od takich rzeczy jak seria Battlefield po Mass Effect i kilka innych gier opublikowanych przez EA, dostępnych jest wiele różnych ozdób do broni. Wierzchołek które są wzorowane na postaciach i przedmiotach z tych gier. Zwykle musisz być członkiem EA Play, aby je odebrać, ale pojawiają się one na tyle często, że możesz zdobyć jeden lub dwa wartościowe, będąc subskrybentem.

W powiązanych wiadomościach EA wydawca ogłosił niedawno, że zawiesi sprzedaż swoich gier i wirtualnych walut zarówno w Rosji, jak i na Białorusi. Dzieje się tak po ogłoszeniu, że rosyjska drużyna narodowa zostanie usunięta z FIFA 22.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/fifa-22-apex-legends-crossover-bundle/