Xbox Game Pass odnowił swój katalog z FIFA 22 i czterema innymi darmowymi grami


W świecie usług subskrypcyjnych Microsoft ma jeden z najbardziej dochodowych systemów dostępu do gier wideo dla graczy płci męskiej i żeńskiej dostępnych w regionie: Xbox Game Pass. Propozycja gracza umożliwia wszystkim użytkownikom dostęp do biblioteki doświadczeń dostępnych dla Komputery PC, telefony komórkowe, konsole Xbox One i Xbox Series/S.

Biblioteka gier wideo Microsoftu szczyci się udostępnianiem swoim użytkownikom listy ponad 100 dostępnych tytułów, do których dodawane są nowe funkcje. na tydzień. W drugiej połowie czerwca wszyscy użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do:

Trylogia Shadowrun (chmura i konsole) | Już dostępny

Total War: Three Kingdoms (PC) | Już dostępny

Piekło: Bladepoint (chmura, konsola i PC) | 23 czerwca

FIFA 22 (konsola i komputer) | 23 czerwca

Far Cry 5 (chmura, konsola i PC) | 1 lipca

Xbox GamePass.  (fot. Kod Spaghetti)
Xbox GamePass. (fot. Kod Spaghetti)

CZYTAJ WIĘCEJ: Xbox Cloud rozszerza się w Argentynie. Kiedy przestanie być w wersji beta?

Subskrypcja Xbox Game Pass obejmuje kilka rodzajów subskrypcji: Ultimate, PC i konsola. Aby skorzystać z usługi możesz zrealizować kod, kartę podarunkową lub wprowadzić kartę kredytową. Pierwsze dwie usługi zapewniają dostęp do biblioteki gier, a także możliwość korzystania z konta na dowolnym urządzeniu Microsoft, na którym znajduje się Twoje konto użytkownika.

Wszystkie usługi Game Pass różnią się w zależności od regionu, a wiele nowych tytułów wprowadzanych do biblioteki będzie mieć różną dostępność w zależności od platformy, na której subskrypcja jest używana.

CZYTAJ WIĘCEJ: PlayStation dodało więcej opcji do swojej usługi subskrypcji dla Ameryki Łacińskiej

Jakie korzyści ma każda subskrypcja?

-Na poziomie Xbox Game Ultimate Passgracze i gracze będą mogli uzyskać dostęp do ponad 100 gier na konsole i komputery PC, ekskluzywnych ofert, usług dla wielu graczy, subskrypcji EA Play i nagród dla partnerów.

-Objazd Xbox Game Pass PC użytkownicy mogą po prostu uzyskać dostęp do biblioteki na komputerze, korzystać między innymi ze specjalnych zniżek i tytułów z usługi EA Play.

-Objazd Konsola Xbox Game Pass Użytkownicy platform Microsoftu będą mogli dokonać subskrypcji, ale będą też mogli uzyskać dostęp do biblioteki gier, cieszyć się tytułami Xbox Game Studios w dniu premiery i ekskluzywnymi zniżkami.

KONTYNUUJ CZYTANIE:

Mario Strikers: Battle League Recenzja: Nintendo nie chce pozostać w tyle w roku Mistrzostw Świata

Recenzja The Quarry: przerażająca przygoda dla graczy i mniej

Oto „I See Red”, pełna adrenaliny gra od argentyńskiego studia Whiteboard Games

Źródło : https://newsfounded.com/argentinaeng/xbox-game-pass-has-renewed-its-catalog-with-fifa-22-and-four-other-free-games/