Wystartowali nowi zmiennokształtni FIFA 22 – z Messim…


Drużyna sezonu nie żyje, niech żyją zmiennokształtni. Ruszyła kolejna promocja w FIFA 22 – pokazujemy wszystkich piłkarzy, którzy weszli do składu.


Wszystko o wydarzeniu Zmiennokształtni w FIFA 22! | © EarlyGame / EA Sports

Później Drużyna sezonu zdominowała FIFA 22 od tygodni impreza wreszcie się skończyła i nowa promocja jest już gotowa. EA Sports przywraca Shapeshifters, które znamy już z FIFA 20, jako pierwsze duże letnie wydarzenie.

Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Zmiennokształtnych w FIFA 22 – wszyscy gracze, aktualne przecieki i wszystkie inne szczegóły, mamy tutaj wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdźmy to od razu!

Czym są zmiennokształtni w FIFA 22?

Zmiennokształtni to nowe wydarzenie w grze FIFA 22 i pierwsze po tygodnie zawartości Drużyny sezonu. Jako jedno z ostatnich wydarzeń w grze FIFA 22, ulepszenia dla graczy muszą być naprawdę ciężkie, aby w tej chwili dostać się do drużyn dla większości graczy.

Powinniśmy więc spodziewać się naprawdę szalonych statystyk. Powinno też być trochę SBC lub nowe cele dla FUT. System tokenów, jaki znamy z urodzin TOTS czy FUT, nie jest planowany na imprezę Shapeshifters.

Kiedy zmiennokształtni wejdą do FIFA 22?

Pierwszy zespół Shapeshifters ukaże się w piątek 17 czerwca 2022 r. – więc o 19:00 CEST / 13:00 EDT / 10:00 PDT nowe karty specjalne powinny być dostępne w paczkach.

Ze względu na aktualne przecieki już teraz możemy założyć, że Shapeshifters, podobnie jak niektóre inne promo FIFA, ukażą się w ciągu dwóch tygodni. Reszta graczy zostanie wydana tydzień później, 24 czerwca.

Zmiennokształtni – jak działają karty?

Zmiennokształtni NIE są kartami dynamicznymi – otrzymują solidne jednorazowe ulepszenie, ale nie można ich dalej ulepszać. Jednak, jak sama nazwa wskazuje, EA Sports postanowiło ponownie wprowadzić pewne zmiany pozycji.

Na przykład napastnicy mogą zostać zamienieni na środkowych obrońców… lub na odwrót. To oczywiście stwarza mnóstwo nowych możliwości podczas budowania zespołów w Ultimate Team. EA wykorzystało tę koncepcję kilka razy w FUT – na przykład z Freeze-Event w FIFA 21. Ma to sens, ponieważ karty specjalne są zawsze bardzo popularne wśród społeczności.

Pierwsza drużyna zmiennokształtnych FIFA 22 – z Messim, Daviesem i Hazardem

Po tym, jak już przyjrzeliśmy się przeciekom zmiennokształtnych w FIFA 22, a teraz widzimy oficjalną drużynę, musimy przyznać, że aktualizacje wyglądają na razie naprawdę obrzydliwie. Wybór graczy na nowych pozycjach może naprawdę trochę wstrząsnąć metą Ultimate Team. Zobacz sam pierwszy zespół:

GRACZ KLUB NOWA POZYCJA. OCENA
STANDARD
OCENA
ZMIENNIK KSZTAŁTÓW
Lionel Messi Paryż Saint-Germain SM 93 99
Heung Min Son Tottenham ST 89 97
eden Zaryzykować Real Madryt ZOM 85 96
Alfons Davies FC Bayern Monachium ST 82 96
Pierre-Emerick Aubameyang FC Barcelona LF 85 95
Leonardo Spinazzola Roma FC ZDM 83 95
Youcef Atał OCG Nicea ZM 76 95
Pierre Kalulu Mediolan IV 69 94
Jeremiasz św Moguncja 05 RF 76 93
Nordi Mukiele RB Lipsk IV 81 92
Zabijaka Bellerin Prawdziwa Betis LV 78 92
FIFA 22 Zmiennokształtni
Kompletny pierwszy zespół zmiennokształtnych w FIFA 22! | © EA Sports

Wszystko to wygląda całkiem nieźle, z projektem kart, ulepszeniami graczy i wszystkim innym. Szczególnie podoba nam się wersja Alphonso Davies w wersji Shapeshifters. Teraz możesz grać w gwiazdę Bayernu jako napastnik – oczywiście w 99 tempie. Jakie to jest świetne?

A propos 99… Lionel Messi dostał pierwszy (Prime Icon Moments z wyłączeniem Pelé) karta z oceną ogólną 99 w FIFA 22. Zakładamy jednak, że w pozostałych miesiącach do startu FIFA 23 poprzeczka 99 będzie przekraczana jeszcze częściej.

I to wszystko, co musisz wiedzieć o zmiennokształtnych w grze FIFA 22. Jak dotąd promocja naprawdę wygląda na to, że ma pewien potencjał i przyniesie kilka fajnych kart do gry końcowej dla Ultimate Team. Wystarczy mieć szczęście i je spakować….Źródło : https://earlygame.com/fifa/fifa-22-shapeshifters