Wynik FIFA 22 w Metacritic po weekendzie otwarcia jest brutalny


Uwolnienie FIFA 22 był bardzo oczekiwany przez graczy i piłka nożna fanów na całym świecie, a w piątek każdy mógł sięgnąć po najnowszą edycję.

Jednak gra miała słaby start na stronach z recenzjami, a jej PS5 wersja, która po weekendzie otwarcia uzyskała wynik użytkownika wynoszący zaledwie 2,6 na 10 punktów w serwisie Metacritic.

Wynik został wygenerowany na odwrocie 112 recenzji użytkowników. To daje FIFA 22 ocenę E.

Oczywiście to bardzo wczesne dni i pula ludzi nie jest tak duża, biorąc pod uwagę, ile osób faktycznie gra w tę grę, ale po weekendzie otwarcia premiery EA Sports liczyłoby na lepsze opinie.

Krytycy byli jednak bardziej przychylni, jeśli chodzi o ocenę, która została wygenerowana z 39 recenzji. Dali mu solidne i godne szacunku 78 na 100.

W rzeczywistości żaden krytyk nie dał negatywnej opinii w momencie pisania tego artykułu.

Kilku użytkowników było jednak krytycznych wobec gry, mówiąc: „Po pierwsze, jest dla mnie jasne, że recenzenci krytycy nie próbują trybu Ultimate Team, nie wiedzą nic o konkurencyjnym aspekcie gry , więc możesz śmiało je zignorować.

Przeczytaj więcej: FIFA 22: data premiery, zwiastun, okładka, wiadomości, tryb kariery, aplikacja internetowa, rozgrywka, wiele platform, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i wszystko, co musisz wiedzieć


„Każdego roku wymyślają świetne filmy, aby opowiedzieć, jak działa nowa sztuczna inteligencja hazard rewolucja, a będziesz miał doświadczenie, którego nigdy wcześniej nie miałeś. BS! To ta sama gra, a sztuczna inteligencja jest tak samo głupia jak w poprzednich grach”.

Użytkownik dodał: „Będziesz wściekły, bo wiesz, co dokładnie zrobi twój przeciwnik i nadal nie możesz tego uniknąć! Wykonują długie podanie, wybierasz obrońcę do naśladowania, ale nie uciekają, zastygają, obserwują, jak twój przeciwnik walczy jeden na jednego z twoim bramkarzem.

Wersja gry na PS4 ma gorszy wynik użytkownika w porównaniu z wersją na PS5. Na podstawie 16 recenzji użytkowników, wynik wynosi zaledwie 0,9 na 5, a tylko jedna opinia jest pozytywna.

FIFA 22 po raz pierwszy wprowadziła kilka nowych funkcji, które obejmowały technologię hypermotion, mechanikę VOLTA i komentatorkę.

Jednak jak dotąd gra nie spotkała się z dobrym przyjęciem wśród opinii publicznej.

Wiadomości teraz – Wiadomości sportowe

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4D1B1CA00AEB466EBFC33DCD137F475C&url=https%3A%2F%2Fwww.givemesport.com%2F1762818-fifa-22s-metacritic-score-after-opening-weekend-is-brutal&c=7169709931022229030&mkt=fr-fr