Wyciekło niesamowite ulepszenie Abedi Pele dla drużyny FIFA 22 Fut Captains 2


Czy będzie najlepszym bohaterem w mieście? W wyniku promocji FUT Captains do FIFA 22 Ultimate Team dodano wiele naprawdę niesamowitych kart.

(Newswire.net — 20 kwietnia 2022 r.) — Drużyna 1 jest obecnie dostępna w paczkach, a przecieki Drużyny 2 krążą już po Internecie.

W tym tygodniu wyciekła najnowsza karta FUT Heroes, która ma zostać zaktualizowana, i może być najlepszą z dotychczasowych.

Oczywiście Pele. Mamy kolejny przeciek od zawsze niezawodnego szeryfa Fut, który tym razem przedstawił nam coś, co wydaje się być bardzo wyjątkową kartą. Abedi Pele była już jedną z najlepszych wydanych kart FUT Heroes, Monety FIFA 22 otrzymuje znaczną ilość rozgrywek w późnym cyklu gry, więc wydaje się logiczne, że jego karta Kapitan Bohater FUT byłaby równie dobra, jak karta Bohaterowie FUT.

Statystyki, które zostały ujawnione, są szalone, a 96 PAC, 90 SHO, 93 PAS i 96 DRI stawiają go w meta-pozycji i sprawiają, że prawdopodobnie będzie śmiertelny w ostatniej trzeciej.

Biorąc pod uwagę jego koneksje w Ligue 1, będzie w stanie nawiązać silne więzi z najlepszymi kartami w grze, co sprawi, że będzie miał przerażającą perspektywę, gdy nadchodzi Drużyna Sezonu sezonu.

Kapitanowie FUT

W czwartek, 10 lutego, ujawniono, że TrustyFutTrader nie był całkowicie godny zaufania w swoim ogłoszeniu, że FUT Captains będzie kolejnym wydarzeniem promocyjnym w FIFA 22 Ultimate Team.

Pomimo tego, że ramy czasowe były nieprawidłowe, promocja została już wydana i opiera się na tej samej koncepcji wyboru graczy, którzy są kapitanami ich klubu lub kraju.

Wprowadzono nowe warianty FUT Heroes, monety FIFA 22 niektóre z nich mają szalone ulepszenia, a obecni kapitanowie są również objęci promocją. Oprócz tego, że drużyny zostały wypuszczone w paczkach, udostępniono zwykłego gracza, do którego dodano codzienne SBC dla ikon!

Przede wszystkim kapitanowie FUT przybyli w piątek 8 kwietnia o zwykłej godzinie 13:00 ET-18:00 BST wraz z pakietami dołączania do Drużyny 1.

Przez następne dwa tygodnie będą dwa odcinki tygodniowo, a premiera Drużyny 2 odbędzie się w piątek 15 kwietnia o godzinie 13:00 ET / 18:00 czasu BST.

Oczekuje się, że będzie to ostatnie ważne wydarzenie promocyjne, zanim zaczniemy budować Drużynę Sezonu w piątek, 22 kwietnia, a główne wydarzenie zaplanowano na piątek, 29 kwietnia, zgodnie z doniesieniami.Źródło : https://newswire.net/newsroom/blog-post/00241420-awesome-upgrade-for-abedi-pele-has-been-leaked-for-fifa-22-fut-captains-team-2.html