Wojna z Rosją i Ukrainą: EA Sports blokuje rosyjskie drużyny z FIFA 22 i NHL 22


W czasie kryzysu na Ukrainie wiele firm technologicznych zademonstrowało wsparcie dla Ukrainy, a w najnowszym rozwoju firmy zajmującej się grami do klubu dołączyło EA Sports, usuwając Rosję z FIFA 22. Tak! przeczytałeś to poprawnie, teraz nie zobaczysz Rosji jako drużyny ani kraju w FIFA 22. Co więcej, firma potwierdziła również, że kraj ten zostanie usunięty ze wszystkich konsol. Przyjrzyjmy się bliżej najnowszym wiadomościom.

ZOBACZ TEŻ: Potwierdzono wprowadzenie Realme 9 5G i Realme 9 5G SE w Indiach: czego się spodziewać

EA zwróciło uwagę, że wszystkie rosyjskie kluby piłkarskie zostaną usunięte z gier takich jak FIFA 22, FIFA Mobile, a także z tytułów gier FIFA Online. Oprócz tego firma wyjaśniła również, że wszyscy rosyjscy gracze zostali usunięci z drużyn, z wyjątkiem pięciu graczy, którzy grają z drużynami spoza Rosji. Oto lista rosyjskich piłkarzy, którzy nadal grają w piłkę nożną.

  • Aleksandr Gołowin
  • Denis Czeryszew
  • Aleksiej Miranczuk
  • Fiodor Kudryaszow
  • Nikita Khaykin

„EA Sports solidaryzuje się z narodem ukraińskim i jak wiele głosów w całym świecie futbolu wzywa do pokoju i zakończenia inwazji na Ukrainę. Zgodnie z naszymi partnerami z FIFA i UEFA, EA Sports zainicjowało procesy usunięcia reprezentacji Rosji i wszystkich rosyjskich klubów z produktów EA Sports FIFA, w tym FIFA 22, FIFA Mobile i FIFA Online. Aktywnie oceniamy również powiązane zmiany w innych obszarach naszych gier. Będziemy na bieżąco informować nasze społeczności o wszelkich podjętych działaniach i dziękujemy graczom za ich cierpliwość, gdy pracujemy nad tymi aktualizacjami” – czytamy w oficjalnym wpisie gry FIFA na Twitterze.

ZOBACZ TEŻ: Kryzys rosyjsko-ukraiński: Ukraina i Rosja zgadzają się rozmawiać na granicy z Białorusią, gdy Władimir Putin stawia siły nuklearne w stan gotowości

Z drugiej strony EA ogłosiło również, że rosyjskie drużyny zostaną usunięte z tytułu gry NHL 22. Gra EA podjęła ten ruch po tym, jak FIFA ogłosiła zawieszenie Rosji z mundialu, co oznacza, że ​​Rosja nie będzie częścią Kataru World Cup w listopadzie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3611E219D9DB4EDEAFFA041D5AB25E2E&url=https%3A%2F%2Fin.mashable.com%2Ftech%2F28294%2Frussia-ukraine-war-ea-sports-bans-russian-teams-from-fifa-22-and-nhl-22&c=5799972130611820694&mkt=fr-fr