Wirusowy TikTok ujawnia najlepsze ruchy umiejętności FIFA 22, aby zniszczyć przeciwników


Ruchy umiejętności i drybling FIFA 22 spotkały się z sporą reakcją od dnia premiery, ale jeden użytkownik TikTok znalazł idealne sterowanie, aby wziąć graczy i zdobyć więcej bramek.

W grze FIFA 22 istnieje wiele sposobów na pokonanie przeciwnika. Od wyboru odpowiednich formacji po niestandardową taktykę, system z pewnością może mieć bezpośredni wpływ na twoje wyniki.

Biorąc to pod uwagę, rozgrywka jest w tym roku nieco wolniejsza, co oznacza, że ​​nacisk na drybling wzrósł, nawet jeśli gracze uważają, że został osłabiony od czasu FIFA 21.

Jeśli przegapiłeś uczucie łatwego stawiania czoła przeciwnikom, nie obawiaj się, ten TikToker znalazł kilka naprawdę skutecznych rozwiązań.

Najlepsze ruchy umiejętności FIFA 22 ujawnione w TikTok

Kompilacja najlepszych ruchów umiejętności FIFA 22 stała się wirusowa na TikTok, pokazując graczom najłatwiejsze sposoby na zmierzenie się z graczami z pola, a nawet bramkarzami.

Szybkie pokonywanie linii defensywnych w najnowszej grze EA może okazać się trudne bez przebijania piłek i podniesionych podań.

Jednak ten filmik od justnaztwitch ma ponad 23 000 polubień i prawie 200 000 wyświetleń nie bez powodu – pokazuje, jak bez potu poderwać ludzi.

@justnaztwitch

Te umiejętności? #fypシ #viral #fifa22 #fut22 #fifa #fifa22leak #fifa22gameplay #fifa22skill #fifaskills #fifatutorial #fifa22tips

♬ Zabawna rzecz – Thundercat

Wyjaśnienie kontroli ruchów umiejętności w grze FIFA 22

Wykwalifikowany most

Jak widać w powyższym klipie, Naz poleca Skilled Bridge, który może wykonać: przytrzymanie L2/RT i podwojenie stukania R2/RB w tym samym czasie.

Działa to tylko w przypadku umiejętności czterogwiazdkowych, o czym należy pamiętać przy zakupie kart Ultimate Team i decydowaniu o drużynie początkowej.

Czterodotykowy obrót

EA SPORTS

Będziesz potrzebować graczy o wysokich umiejętnościach, aby wykonać te najlepsze ruchy umiejętności FIFA 22.

Aby wykonać obrót czterodotykowy, musisz przesuń dwukrotnie prawy drążek analogowy w dół, przytrzymując L2/LT.

Jest to również czterogwiazdkowy ruch umiejętności.

Szufelka

Ostatnim zalecanym przez niego ruchem umiejętności FIFA 22 jest Scoop Fake, który jest pięciogwiazdkowym ruchem umiejętności.

Aby to zrobić, musisz wykonaj fałszywy strzał i przesuń lewy drążek analogowy w lewo lub w prawo, w zależności od wybranego kierunku.

To najlepsze ruchy umiejętności udostępniane na całym TikTok, Twitterze i YouTube dla FIFA 22. Jeśli jakieś inne pojawią się jako meta-sztuczki, na pewno Cię o tym powiadomimy!Source : https://www.dexerto.com/fifa/viral-tiktok-reveals-best-fifa-22-skill-moves-to-destroy-opponents-1668767/