W przyszłym tygodniu FIFA 22 będzie dostępna na Xbox Game Pass Ultimate


Wiemy, że wiele osób nie mogło się tego doczekać, a teraz jest! W czwartek 23 czerwca gra EA FIFA 22 zostanie dodana do Xbox Game Pass Ultimate w ramach EA Play. „Dzięki podstawowym postępom w rozgrywce i świeżemu sezonowi innowacji w każdym trybie, FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do rzeczywistości. A jako członek EA Play będziesz mógł to przetestować 23 czerwca, kiedy FIFA 22 trafi na listę odtwarzania”.

Oddział Biblioteki Publicznej Środkowego Kontynentu w Blue Springs South przeszedł niedawno renowację w ramach wartej 100 milionów dolarów inicjatywy mającej na celu unowocześnienie wszystkich obiektów biblioteki. Steve Kaut napisał ten artykuł. Pierwotnie opublikowano o 18:22 14 czerwca 2022 r. i zmodyfikowano o 4:52 15 czerwca 2022 r. KANSAS CITY, Missouri (AP) – Przerwa w dostępie do Internetu i usług telefonicznych w dziewięciu oddziałach Biblioteki Publicznej Środkowego Kontynentu w dniu Wtorek jest prawdopodobnie spowodowany przerwą w dostępie do Internetu. Wśród dotkniętych gałęzi znalazły się Buckner, Camden Point, Dearborn, Edgerton, Kearney, Lone Jack, Oak Grove, Platte City i Weston.

Mieliśmy kilka pozytywnych rzeczy do powiedzenia na temat gry FIFA 22, kiedy została wydana w zeszłym roku, nazywając ją „najlepszą wizytą na boisku od lat”, przynajmniej pod względem wersji Xbox Series X. Recenzja: FIFA 22 (XSX) – najlepszy występ na boisku FIFA od lat Cieszysz się, że FIFA 22 pojawi się w Game Pass? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Podsumowanie wiadomości:

  • W przyszłym tygodniu FIFA 22 będzie dostępna na Xbox Game Pass Ultimate
  • Sprawdź wszystkie wiadomości i artykuły z najnowszych wiadomości i aktualizacji dotyczących gier.Źródło : https://www.bollyinside.com/news/next-week-fifa-22-will-be-available-on-xbox-game-pass-ultimate