Usterka FIFA 22 w Nowej Zelandii pozwoli Ci zagrać w pełną grę dzisiaj przed premierą w Wielkiej Brytanii


Ponieważ FIFA 22 będzie dostępna od jutra dla graczy, którzy zamówili w przedsprzedaży Edycję Ultimate, pojawiła się usterka w Nowej Zelandii, która umożliwia graczom dostęp do pełnej gry już dziś, ale tylko na Xbox.

Ładowanie wideo

Film niedostępny

Obejrzyj zwiastun premierowy gry EA Sports FIFA 22

Gracze, którzy zamówili w przedsprzedaży Edycję Ultimate gry FIFA 22, mogą skorzystać z ekscytującej usterki, która zapewni Ci dostęp do pełnej wersji gry już dziś.

Edycja Standardowa gry FIFA 22 zostanie udostępniona odbiorcom w Wielkiej Brytanii i na całym świecie w piątek 1 października 2021 r., ale ze względu na czterodniowy wczesny dostęp, który jest jednym z bonusów przedpremierowych Edycji Ultimate, osoby, które -zamówiłem to może zagrać w grę od poniedziałku 27 września 2021.

Mamy też więcej dobrych wiadomości dla graczy, którzy zamówili Edycję Ultimate w przedsprzedaży, ponieważ mogą uzyskać dostęp do gry dzień wcześniej w niedzielę, 26 września 2021 r., dzięki Usterce Nowej Zelandii, sztuczce, która była używana przez wielu graczy w Ultimate i Champions Edycja gry FIFA 21 z zeszłego roku.

Ta usterka będzie polegać na zmianie lokalizacji konsoli na kraj z inną strefą czasową (Nowa Zelandia), co w konsekwencji spowoduje wcześniejsze odblokowanie pełnej wersji FIFA 22 poprzez nakłonienie konsoli do myślenia, że ​​data jest już 27 września 2021 r.

Niestety, jest to zła wiadomość dla użytkowników Playstation lub PC, ponieważ ta usterka działa tylko na Xboksie ze względu na możliwość zmiany stref czasowych w dowolnym momencie.

Oto pełne instrukcje dotyczące wcześniejszego dostępu do FIFA 22 za pomocą usterki w Nowej Zelandii na Xbox.

  • Ustaw lokalizację konsoli Xbox na Nową Zelandię w ustawieniach
  • Uruchom ponownie konsolę Xbox
  • Zagraj w FIFA 22

Te instrukcje pozwolą ci zagrać w FIFA 22 27 września 2021 r., ale pamiętaj, aby zmienić lokalizację konsoli Xbox z powrotem na rzeczywistą lokalizację przed pełną premierą gry w Twoim regionie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko zablokowania regionu podczas wyszukiwania dopasowań.
A dla graczy, którzy lubią handlować na rynku transferowym, ta usterka niesie ze sobą ryzyko całkowitego wykluczenia z rynku transferowego.

Jeśli chcesz zdobyć wczesny dostęp do FIFA 22, ale nie możesz rozwiązać problemu, gracze FIFA Ultimate Team nadal będą mogli uzyskać dostęp do aplikacji internetowej FUT 22 i aplikacji towarzyszącej FUT 22, więc gracze mogą zacząć budować swoje składy FIFA 22 Ultimate Team i kupować pakiety przed pełną datą premiery. Dostępny jest również 10-godzinny okres próbny EA Play, ale to będzie Cię kosztować 3,99 GBP miesięcznie (lub 19,99 GBP rocznie).

EA potwierdziło, że FIFA 22 będzie wyposażona w technologię HyperMotion nowej generacji, która ożywia najbardziej realistyczne i wciągające wrażenia z gry w piłkę nożną, w każdym meczu i w każdym trybie na konsolach nowej generacji i Stadia.

FIFA 22 jest już dostępna w przedsprzedaży na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Stadia i PC.


Czytaj więcej
Czytaj więcejSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D847BC9090F04DFFBE6E32FB241ECECD&url=https%3A%2F%2Fwww.mirror.co.uk%2Fsport%2Ffootball%2Fnews%2Ffifa-22-new-zealand-glitch-24842621&c=1402376258648270591&mkt=fr-fr