Usterka FIFA 22 Squad Battles powraca, aby dać graczom łatwe nagrody


EA SPORTS ma przed sobą kolejną ważną pracę, ponieważ gracze FIFA 22 odkryli nowe usterki w Squad Battles, które dają im szalone nagrody bez wkładania pracy.

Ten problem nękał grę w dwóch poprzednich wpisach, pozwalając fanom Ultimate Team wykorzystać błąd, w którym sztuczna inteligencja nie walczy po zdobyciu bramki.

W zeszłym roku programiści próbowali go stłumić za pomocą różnych poprawek, chociaż społeczność wciąż odkrywała nowe sposoby, aby to działało.

W grze FIFA 22 exploit powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek.

Wyjaśnienie usterki FIFA 22 Squad Battles

EA SPORTS

FIFA 22 Squad Battles może być długa, ale nie z tą usterką.

Wielu właścicieli klubów FUT będzie się zastanawiać, jak zrobić usterkę FIFA 22 Squad Battles, zanim nieuchronnie zostanie usunięta z gry.

Chociaż nie zalecamy zdobywania monet w ten sposób, wygląda na to, że proces jest tak samo łatwy jak zawsze. 6 października post na Reddicie od użytkownika chummi17 ujawnił, że wciąż istnieje sposób, aby usterka Squad Battles działała w grze.

Jak widać na poniższym filmie, skręcając w rogi i używając przetoki piłki, przeciwnicy AI odmawiają wyciskania piłki.

„SHOW SOME LOVE” Znalazłem usterkę SB działającą w światowej klasie, łatwo do elity 1. Te 2 rzadkie pakiety graczy wyglądają na satysfakcjonujące ? od FIFA

Oznacza to, że teoretycznie członkowie społeczności mogli wygrywać każdy mecz po objęciu prowadzenia przy niewielkim lub zerowym sprzeciwie, maksymalizując swoje nagrody.

Jak to działa?

Usterka FIFA 22 Squad Battles wymaga od graczy: wybierz World Class trudney dla swoich przeciwników.

Stamtąd muszą strzelić gola w meczu offline. Gdy to zostanie osiągnięte, przemieszczenie piłki w róg boiska i za pomocą ruchu umiejętności toczenia piłki zapobiegnie naciskaniu przeciwników.

Niektórzy reklamują to jako najłatwiejszy sposób na dotarcie do rangi Elite 1 w bitwach drużynowych, w którym to przypadku otrzymają 30 000 monet i dwa rzadkie megapakiety. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wadze paczki i szansach na zdobycie wysoko ocenianych kart, zapoznaj się z naszym przewodnikiem tutaj.Source : https://www.dexerto.com/fifa/fifa-22-squad-battles-glitch-returns-to-give-players-easy-rewards-1669747/