Urodziny FIFA 22 FUT Team 2 Wyciekły i data premiery


Wraz z końcem urodzinowej drużyny 1 FUT, przecieki na temat drużyny 2 są już dostępne w FIFA 22, poznaj datę premiery

Obecna kampania urodzinowa FIFA 22, FUT Ultimate Team była pełna niespodzianek, w tym włączenie Cristiano Ronaldo do drużyny 1, ale co dalej? Wszystko, co rozumiemy o Drużynie 2, znajduje się poniżej.

Pierwsza partia urodzinowych piłkarzy FUT została uruchomiona 5 marca, a wśród nich nie tylko Ronaldo, ale także Luis Suarez, Toni Kroos, a także inne gwiazdy gier.

Ta reklama upamiętnia powstanie Ultimate Team. Który jest dziś najpopularniejszym typem gier wideo w serii FIFA. Obchody urodzin FUT należą do największych w kalendarzu każdego roku dla graczy, z premiami za oceny graczy, gwiazdki umiejętności, a także słabą zdolność stóp zaangażowanych osób.

Urodziny FUT Team 2 Wyciek z EA Sports FIFA 22 i data premiery

Urodziny FUT to coroczne wydarzenie, które odbywa się w marcu, a drużyna 2 zostanie wypuszczona 11. Aby upamiętnić pierwszą rocznicę trybu gry FUT. W ramach tej promocji zostaną wydane dwa unikalne spisy Drużyn. Jak również przedmioty gracza w wydarzeniach lub mniejszych wydaniach.

Drużyna 1 w ramach tej promocji została już zaprezentowana, a w grze pojawi się 13 unikalnych towarów dla graczy. Ci gracze mają znacznie zwiększoną liczbę i podobne wybitne cechy w innych obszarach. Sprawiają, że są koniecznością.

Cały skład zespołu urodzinowego FUT 2 nie został jeszcze ujawniony. Ale przecieki już porzuciły kilka ważnych wskazówek.

W zwiastunie, na przykład, szeryf FUT wspomniał o przyszłym przybyciu Lionela Messiego z Paris Saint-Germain, ponieważ w Drużynie 1 znalazł się Ronaldo. Było wiele domysłów na temat udziału Argentyny. Jak szaleje dyskusja o tym, kto jest lepszy. W tym roku EA będzie kontynuować swój francuski motyw z kolejnym wydaniem, tym razem z byłym graczem Arsenalu Francisem Coquelin

Gwiazda Villareal będzie dobrze pasować do elementu drużyny fazy grupowej Etienne Capoue. Ale jest wiele innych francuskich opcji do wyboru.

Twierdzi się, że Coquelin został wypuszczony z 5-gwiazdkową słabą stopą i dołączy do Gangu Gullit. Klub znacznie mniej ograniczony w porównaniu do poprzednich gier.

Przeczytaj także: Worldle Answer Today And Country 48 10 marca 2022, Wskazówka, Wskazówki do gry, Sztuczki, Jaka jest gra

Polecane: Kursy Zarządzania Sportem

Źródło : https://thesportsgrail.com/fifa-22-fut-birthday-team-2-leaked-and-release-date/