Jak naprawić błąd w trybie kariery FIFA 22? – Poradnik

Tryb kariery FIFA 22 ciągle się zawiesza

Jeśli tryb kariery FIFA 22 nie działa i chcesz wiedzieć, dlaczego i jak to naprawić, możemy mieć kilka pomysłów. Gry FIFA co roku wciąż są najlepszymi piłkarskimi grami wideo. Grają w nie dziesiątki milionów ludzi na całym świecie. Najpopularniejsza gra symulacyjna piłki nożnej ma różne sposoby gry, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Tryb kariery w grze FIFA 22 to jeden z najpopularniejszych sposobów gry. W tym trybie gracze mogą grać jako gracze lub menedżerowie przez całe życie.

Niestety tryb kariery w grze FIFA 22 często się zawiesza, co może być spowodowane wieloma czynnikami. Oto jak naprawić błąd powodujący awarię trybu kariery FIFA 22.

Tryb kariery FIFA 22 ciągle się zawiesza – Przyczyny

Zanim będziemy mogli naprawić fakt, że tryb kariery FIFA 22 nie działa, musimy dowiedzieć się, dlaczego. Ten problem może być spowodowany przez wiele różnych rzeczy. Omówimy każdy możliwy problem i sposoby jego rozwiązania w poniższej sekcji.

Jak naprawić błąd w trybie kariery FIFA 22?

Ręcznie zapisz swoje postępy

Błąd zapisu jest jedną z najczęstszych przyczyn takiego stanu rzeczy. W szczególności funkcja, która automatycznie zapisuje postępy w grze, często nie działa prawidłowo. To sprawiło, że gra się zawiesiła i przestała działać. Gra się zawiesi i stracisz wszystko, co zrobiłeś do tej pory. Nie możemy naprawić błędu, ale jest na to sposób. To, co musisz zrobić, to ręcznie zapisać postępy w grze. Na Xbox, PS4 i PC ręczne zapisywanie można wykonać za pomocą menu gry.

Wyczyść pamięć podręczną

Jeśli tryb kariery FIFA 22 wciąż się zawiesza, nawet po ręcznym zapisaniu, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną gry na konsoli. Podczas aktualizacji stara pamięć podręczna może powodować problemy ze zgodnością. Najlepszym sposobem na to jest wyłączenie i włączenie konsoli. Aby to zrobić, musisz wyłączyć konsolę i odłączyć ją od sieci. Włącz go ponownie po około 5 minutach braku podłączenia. To powinno wyczyścić pamięć podręczną konsoli. Rozpocznij grę od nowa i sprawdź, czy tym razem zadziała.

Sprawdź pliki gry

Jeśli grasz na Steamie, użyj funkcji Sprawdź integralność plików gry, aby upewnić się, że wszystkie pliki są tam i nie są uszkodzone. Gdy grasz w grę na Steamie, powinno to rozwiązać większość problemów. Kliknij prawym przyciskiem myszy grę FIFA 22 w bibliotece Steam, kliknij „Właściwości…”, wybierz zakładkę „Pliki lokalne” i kliknij „Sprawdź spójność plików gry”. Po prostu pozwól Steamowi działać. Po zakończeniu uruchom ponownie komputer, uruchom Steam, a następnie uruchom grę FIFA 22.

Zainstaluj ponownie grę FIFA 22

Czasami plików nie da się naprawić, więc najlepszym sposobem na rozwiązanie wszelkich problemów jest zainstalowanie gry od podstaw. Usuń grę FIFA 22 z konsoli lub komputera, uruchom ją ponownie, a następnie ponownie zainstaluj grę.

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie działa, ostatnią rzeczą, jaką możesz zrobić, to zadzwonić do obsługi klienta EA i powiedzieć im, co się dzieje.

Podsumowanie

Tryb kariery FIFA 22 może się zawieszać z wielu powodów, ale istnieją sposoby, aby to naprawić. Ręczne zapisywanie postępów, wyczyszczenie pamięci podręcznej, sprawdzenie plików gry i ponowna instalacja gry to kilka sposobów, które pomogą Ci naprawić ten problem. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z obsługą klienta EA.

Źródło : Triveditech.com.