Status serwera FIFA 22 i harmonogram konserwacji na 11 marca


Jeśli szukasz FIFA 22 status serwera i nie możesz zalogować się do sekcji online swojej gry, trwa planowana konserwacja, która potrwa co najmniej dwie godziny.

FIFA 22 gracze nie są zbyt często przerywani pracami konserwacyjnymi, ale czasami programiści ogłaszają zaplanowaną konserwację, aby wprowadzić pewne wsteczne zmiany i rozwiązać szereg problemów.

  • SPÓJRZ NA TO: Ktoś stworzył Nintendo DS używając JoyCons i Galaxy Z Flip

EA Sports ujawniło dzisiaj, że planowana jest konserwacja na PS4, PS5, Stadia i PC FIFA 22, która będzie miała wpływ na wszystkie sekcje sieciowe gry, aż do zakończenia prac backendowych.

FIFA 22 | Oficjalny zwiastun premierowy

BridTV

5446

FIFA 22 | Oficjalny zwiastun premierowy

875680

875680

środek

26546

Stan serwerów FIFA 22 i harmonogram konserwacji (11 marca)

Według EA sportskonserwacja ma się rozpocząć w dniu 11 marca o 12:00 czasu PT/3 nad ranem ET/8 rano UTC 9:00 CET i 19:00 AEDT. Przestój ma się skończyć za dwie godziny w 10:00 UTC, ale może zostać przedłużony, jeśli coś pójdzie nie tak. Po zakończeniu konserwacji nie będzie żadnej nowej aktualizacji do pobrania.

Podczas przestoju będziesz mieć problemy z połączeniem, jeśli spróbujesz grać w tryby online, takie jak FIFA Ultimate Team lub VOLTA Football.

Według EA Sports z powodu tej nieoczekiwanej konserwacji finały FIFA 22 FUT Champions zostaną przedłużone o 24 godziny.

Warto zauważyć, że stanie się to tylko dla graczy PS4, PS5, Stadia i PC, podczas gdy gracze Xbox nie powinni być dotknięci żadnymi zmianami ani konserwacją serwera.

FIFA 22 jest teraz dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Stadia i PC.

Pomimo pewnych kłótni między Electronic Arts i FIFA w kwestiach licencyjnych, pogłoski mówią, że kolejna piłkarska gra EA nadal będzie FIFA 23z kilkoma dużymi ulepszeniami, w tym cross-play między wszystkimi platformami.

Źródło : https://www.dualshockers.com/fifa-22-server-status-and-maintenance-schedule-for-march-11/