Sprzęt Apex Legends wkracza do FIFA 22


Apex Legends przechodzi z FIFA 22

Apex Legends przechodzące do gier EA Sports bardzo zaskoczyło fanów. Potwierdzono, że wkrótce w grze FIFA 22 pojawi się nowy sprzęt ze strzelanki battle royale.

Zgarnij całą kolekcję Legends w FIFA Ultimate Team,Ogłosili twórcy Apex Legends. “Zmień wygląd swojego stadionu i drużyny.

Jak potwierdzono w mediach społecznościowych, w najnowszym tytule piłkarskim EA pojawi się inny sprzęt Apex Legends. Strefa VIP Olympus XL TIFO i Phase Runner wejdą do gry, gdy gracze FIFA 22 zbudują zwycięski stadion. Dzięki tym opcjom dostosowywania fani będą mogli pochwalić się podziwem dla strzelanki Battle Royale.

Gracze FIFA 22 mogą zbudować własną drużynę po trzech grywalnych postaciach Apex Legends, a mianowicie Wraith, Octane i Gibraltar.

Niestety, szanse na tryb PvP Battle Royale są mniejsze niż małe. Mimo to fani obu marek mogą spodziewać się nowego zestawu kosmetyków do sklepu FUT. TIFO, odznaki i zestawy pojawią się dziś wieczorem wraz z urodzinową premierą FUT.

Gracze Ultimate Team mogą kupić pakiet Apex Legends za 180 000 monet FIFA lub 1500 punktów FIFA. Pakiet będzie dostępny w sklepie FUT tylko przez ograniczony czas. Jego dostępność wygaśnie 8 kwietnia. Powiedziawszy to, fani mogą chcieć zaoszczędzić na swoich monetach, ponieważ nie będą w pobliżu na zawsze.

Potwierdzono również, że EA Sports usunie rosyjskie drużyny z FIFA 22 i ich innych tytułów sportowych. Fani, którym ich brakuje, mogą nieco wypełnić lukę dzięki fikcyjnym koszulkom z kolekcji Apex Legends. Co więcej, EA postanowiło również wstrzymać sprzedaż swoich gier i treści w Rosji.

Czy wiadomości o crossoverach cię zaskoczyły? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

ŹRÓDŁO

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BCF080AEE2914736A3B4121E73F18CE7&url=https%3A%2F%2Fcogconnected.com%2F2022%2F03%2Fapex-legends-gear-fifa-22%2F&c=9856863001994081403&mkt=fr-fr