Sprawa narożna FIFA 22 jest przedmiotem dochodzenia; zdeformowani gracze o chudych ramionach i Fernando Torres widziani jako problemy z Carlosem Alberto


FIFA 22 to najnowsza odsłona piłkarskiej sagi. Jednak w ciągu ostatnich kilku tygodni jego gracze doświadczyli pewnych usterek, które wciąż trzeba było naprawić.

Usterka w rogu była jednym z najbardziej irytujących problemów graczy FIFA 22. To duży problem z grą. Jednak wielu wykorzystuje ich zalety w meczach.

„Z tego” są inni, oprócz zdeformowanych graczy o chudych ramionach, a premierem na koszulce był Carlos Alberto.

Irytacja ze strony FIFA 22 jest wreszcie badana.

Jeśli chodzi o wiek gracza, piłkarz 22 zmaga się z nim już od tygodni. Zasadniczo istnieje sposób, w jaki gracz łapie krótkie podanie od innej drużyny.

Gracz musi natychmiast przekroczyć przycisk L1. Przeciwnicy biorą piłkę w twarz, pozostawiając jednego gracza całkowicie wolnego, aby strzelić gola w dalekim słupku.

Czy jest jeszcze coś, co musisz tutaj zrobić? „Co myślisz z rzutu rożnego, gdy gracz przechodzi prosto, a następnie zamyka go bramką z tyłu słupka?”

Kiedy nazywają grę krótką i ją przepuszczają, mogę jej bronić, ponieważ można ją oglądać, nagrywać itp. Chociaż w tym momencie gra jest jeszcze trochę dłuższa, jeśli jest w drodze do tylnego słupka, to właśnie ja walczę o to. Bez względu na to, kogo wybrałem, nie mogę jak najszybciej dotrzeć do gracza, aby zapobiec krzyżowi. Źródło

Zgodnie z oczekiwaniami, ze względu na łatwość wykonania, wielu graczy wykorzystuje ten błąd, zwłaszcza na poziomie konkurencyjnym. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 godzina.

Po wielu tygodniach zespół EA w końcu potwierdził, że doniesienia dotarły do ​​​​ich uszu. Firma poleca graczy, którzy wysyłają do niej powiązane informacje zwrotne, aby byli bardziej dokładnym użytkownikiem (dwa, dwa, trzy, 5, 6, siedem, dziewięć).

Źródło

Zaangażowani gracze o chudych ramionach, a Fernando Torres zademonstrował jako problem z Carlosem Alberto.

Są jeszcze inne problemy, na które gracze FIFA 22 dotknęli dawno temu. Jeden z nich dotyczy niewykwalifikowanych graczy, którzy są wyjątkowo chudzi w ramionach, wydają się śmieszni (3, 2, 3, 3) i mają niedokończone umiejętności.

Źródło

Ten błąd pojawia się automatycznie podczas gry w akademii młodzieżowej. Zwykle towarzyszy mu inne rzeczy, takie jak nazywanie i utrata numerów na koszulkach.

Jakbym był pod wrażeniem niemożności naprawienia problemów juniorów z akademii z bronią typu spongebob i brakiem numeru/nazwy/sponsora na koszulce, zwłaszcza że pierwszy raport fifa już się ukazał. Źródło

Wreszcie, niektórzy mają szczególny problem z Fernando Torres Prime. Podobno Carlos Alberto to nazwisko w meczu (1, 2, 3, 5, 5) wyhaftowane na koszulce i nad zawodnikiem.

Źródło

Nie ma oficjalnego uznania dwóch ostatnich z wyżej wymienionych kwestii. Tak więc gracze, których dotyczy problem, mogą tylko czekać, aż firma otrzyma raporty.

Aktualizujemy ten artykuł, aby aktualizować fakty, ale bez powiadomienia zachodzą zmiany. Więc bądźcie z nami na bieżąco.

Tutaj mamy zdjęcie.

PiunikaWeb została założona wyłącznie przez dziennikarstwo śledcze. Koncentruje się na najświeższych lub ekskluzywnych wiadomościach. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez takie firmy jak Forbes, Fox News, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Cofnąć się.Źródło : https://game-news24.com/2022/01/04/fifa-22-corner-issue-under-investigation-deformed-players-with-skinny-arms-fernando-torres-viewed-as-carlos-alberto-issues-also-surface/