Śledzenie tokenów i potwierdzonych nagród FIFA 22 FUT Birthday Swaps


Promocja urodzinowa FIFA 22 FUT jest już dostępna w FIFA Ultimate Team, a EA Sports udostępniło również tematyczny program Swaps, który będzie działał wraz z popularną promocją FUT, z potwierdzonymi nagrodami.

Ładowanie wideo

Film niedostępny

FIFA 22: ujawnienie drużyny roku

W ramach urodzinowej promocji FIFA 22 FUT, firma EA Sports po raz kolejny wprowadziła program tokenów Swaps, aby zwiększyć nagrody podczas wydarzenia.

Promocja urodzinowa FUT to wydarzenie stworzone przez EA w celu uczczenia rocznicy trybu gry FIFA Ultimate Team, w którym gracze objęci promocją otrzymują wzmocnienie słabej stopy lub umiejętności poruszania się, a także znaczny wzrost oceny. Ale nowość w grze FIFA 22, EA wprowadziła tematyczny program tokenów Swaps w ramach promocji, dając graczom szansę na zdobycie urodzinowych tokenów FUT poprzez wyzwania budowania składu, cele i nie tylko, które można wymienić na tematyczne nagrody.

* Kliknij tutaj, aby zasubskrybować wyższy poziom! Esports and Gaming Show, podcast jest dostępny w Spreaker, Spotify, Apple Podcasts lub gdziekolwiek zdobędziesz swoje podcasty.*

Będzie to jak dotąd trzecia promocja FUT w grze FIFA 22, która zawiera schemat tokenów Swaps, który pojawił się również w promocjach FUT 22 Future Stars i Winter Wildcards. Drużyna 1 promocji urodzinowej FUT została wydana w piątek, 4 marca 2022 o 18:00 GMT, a wśród nich znaleźli się tacy sławni gracze, jak Cristiano Ronaldo z Manchesteru United, Luis Suarez z Atletico Madryt, Toni Kroos z Realu Madryt i Jack z Manchesteru City Szary.

Oczekuje się, że FUT Birthday Team 2 zostanie ujawniony i wydany w paczkach o 18:00 GMT w piątek, 11 marca 2022 roku.Drużyna urodzinowa FUT 1 w całości
(

Obraz:

EA SPORTS FIFA)

Gracze FIFA 22 będą teraz mieli więcej okazji do spakowania jednego z tych wyjątkowych przedmiotów urodzinowych piłkarzy FUT w ramach programu nagród Swaps. Możesz też wykorzystać swoje tokeny na jeden z trzech wyjątkowych przedmiotów urodzinowych FUT, dostępnych do zdobycia tylko za pomocą tokenów, a nie paczek. . Poniżej znajduje się regularnie aktualizowany tracker tokenów FUT Birthday Swaps oraz pełna lista dostępnych nagród.

Śledzenie tokenów FUT Birthday Swaps i potwierdzone nagrody

W ramach programu Wymiany urodzinowe FUT EA zamierza wydać 24 żetony urodzinowe FUT, z których jeden jest dostępny w Sklepie FUT. Poniżej znajduje się szczegółowa lista wszystkich dotychczas wydanych tokenów, gdzie znaleźć token oraz data ważności każdego tokena.

 1. 04.03: Kevin Isa – Darmowy prezent po zalogowaniu się do FUT (data ważności nie dotyczy)
 2. 04.03: Omar Jijaric – Ukończ cel „Rozszerz bogactwo” w zadaniu „Urodziny FUT: Tammy Abraham” (wygasa w piątek, 11 marca)
 3. 04.03: Dimitris Serpezis – Ukończ cel „Dziesiątki” w zadaniu „Gorączka urodzinowa FUT” (wygasa w piątek, 11 marca)
 4. 04.03: Jinghang Hu – Ukończ FUT 12 SBC (wygasa w poniedziałek, 7 marca)
 5. 05.03: Ishaq Abdulrazak – Ukończ FUT 13 SBC (wygasa we wtorek, 8 marca)
 6. 05.03: Jordan Davies – Ukończ cel „Bitwa o zwycięstwo” w zadaniu „Urodziny FUT” (wygasa w piątek, 18 marca)
 7. 06.03: Yuta Taki – Ukończ FUT 14 SBC (wygasa w środę 9 marca)

Poniżej znajduje się pełna lista nagród dostępnych do odebrania za zdobyte żetony urodzinowe FUT, w tym trzy karty urodzinowe FUT i jeden wybrany zawodnik urodzinowy FUT.

 • 2 żetony – Pakiet rzadkich graczy (nie można handlować)
 • 3 żetony – Pakiet 6x 83-90 graczy (niewymienialne)
 • 5 żetonów – Pakiet Ultimate (niewymienialny)
 • 8 żetonów – Urodziny FUT Cristian Ansaldi 88 OVR (niewymienialne)
 • 10 tokenów – Urodziny FUT Jean-Paul Boetius 89 OVR (niewymienialne)
 • 10 tokenów – Urodzinowy przedmiot FUT Team 1 (niewymienialny)
 • 14 tokenów – 7x 86+ Pakiet Gracza (niewymienialny)
 • 17 tokenów – Urodziny FUT Ezequiel Avila 90 OVR (niewymienialne)
 • 22 Tokeny – Urodzinowy wybór gracza FUT Team 1 (1 z 2) (niewymienialne)

Zaloguj się do FIFA 22 Ultimate Team podczas urodzin FUT (4 marca, 20:00 GMT do 18 marca, 20:00 GMT), a otrzymasz niezbywalny pakiet rzadkich graczy.

Oparta na piłce nożnej gra EA SPORTS FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do rzeczywistości dzięki nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach i przełomowej technologii rozgrywki HyperMotion nowej generacji na PlayStation5, która uwydatnia każdy moment meczu.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Źródło : https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/fifa-22-fut-birthday-swaps-26405531