Serie A pojawia się w FIFA 22 dzięki nowej umowie z EA – ZazoGame


Electronics Arts Inc. i Lega Serie A, szczyt włoskiej piramidy piłkarskiej, ogłaszają nowe partnerstwo: umowa, która rozpoczyna się wraz z EA SPORTS FIFA 22, obejmuje 14 drużyn z ekskluzywnymi licencjami, wprowadzenie do gry osobliwości, które sprawiają, że włoska piłka nożna jest wyjątkowa i która charakteryzuje każdy z jego historycznych klubów. Umowa obejmuje również wyłączne prawa do aktywacji związanych z Serią A, w tym autentyczna integracja Serie A z Drużyną Tygodnia FUT, Drużyna Sezonu FUT Serie A oraz nowa nagroda EA SPORTS Player of the Month.

Electronic Arts i Lega Serie A podpisują partnerstwo dla FIFA 22

„To początek ekscytującego nowego partnerstwa z Lega Serie A, które pozwala EA SPORTS dalej rozwijać miłość do futbolu na całym świecie” – powiedział. David Jackson, wiceprezes marki EA SPORTS FIFA. „Ta współpraca z Lega Serie A dodatkowo podkreśla nasze zaangażowanie we włoską piłkę nożną”.

EA SPORTS zostało również sponsorem tytularnym i partnerem włoskiego Superpucharu, który od sezonu 2022-23 przyjmie nazwę EA SPORTS Supercup. Fani będą mogli oglądać zawartość EA SPORTS w trakcie sezonu w Pucharze Włoch, Superpucharze Włoch i mistrzostwach Serie A oraz na platformach cyfrowych. Partnerstwo zapewni również najlepsze wrażenia z gier Serie A dzięki rozgrywkom eSports eSerie A TIM, które będą rozgrywane wyłącznie w EA SPORTS FIFA.

Electronic Arts od ponad 20 lat tworzy serię FIFA, największą serię sportowych gier wideo na świecie. FIFA oferuje niezrównaną autentyczność, pozwalając graczom rywalizować w grze najbardziej prestiżowe konkursy i przejmij kontrolę nad największymi klubami i graczami w świecie futbolu, a wszystko to dzięki innowacyjnej i realistycznej rozgrywce.

W lipcu firma Electronic Arts ogłosiła, że ​​gra EA SPORTS FIFA 22 będzie dostępna na całym świecie od 1 października i będzie wyposażona w rewolucyjną technologię HyperMotion nowej generacji, która podnosi na duchu każdy moment na boisku. Ponad 17 000 graczy w ponad 700 zespołach, ponad 90 stadionach i ponad 30 ligach, FIFA 22 to jedyne miejsce, w którym możesz grać w kultowych rozgrywkach takie jak Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, zupełnie nowa Liga Konferencyjna UEFA, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander, CONMEBOL Libertadores i CONMEBOL Sudamericana.Źródło : https://zazogame.com/en/serie-a-arrives-on-fifa-22-thanks-to-a-new-agreement-with-ea/