Rozwiąż SBC Ferran Torres Futties w FIFA 22 za pomocą tanich rozwiązań i bez lojalności


Bardzo szybki ED od LaLigi.

Kolekcja kart Futties daje nam kilku bardzo interesujących graczy w FIFA 22, a ta wersja gry Ferran Torres Przyda się tym, którzy mają drużynę opartą na najlepszych hiszpańskich rozgrywkach, a chodzi o to, że jest BARDZO szybki i jest znakomity we wszystkich aspektach z wyjątkiem obrony (która bycie skrzydłowym ma bardzo małe znaczenie).

Do wypełnienia są w sumie 2 szablony, a dobrą wiadomością jest to, że żaden z nich nie jest szczególnie drogi. Jeśli chcesz wiedzieć, jak osiągnąć to w najbardziej efektywny sposób, oto rozwiązania proponowane przez FutSync.

Rozwiąż Ruud Gullit Icon Moments SBC w FIFA 22 za pomocą tanich rozwiązań i bez lojalności

FIFA 22: Ferran Torres Futties SBC Brak lojalności i tanie poprawki

Hiszpania

Wymagania pierwszy szablon są następujące:

  • Minimalna średnia to 83.
  • Minimalna chemia to 70.
  • Potrzebny jest co najmniej jeden hiszpański gracz.
FIFA 22: Ultimate Team

Ten pierwszy skład jest zaskakująco tani, jeśli korzystamy z bazy LaLiga Santander, a poza dwoma drogimi kawałkami (Correa i Bryan Gil) pozostali gracze wychodzą praktycznie po okazyjnych cenach, musząc w sumie zainwestować mniej niż 50 000 monet.

LaLiga

Wymagania drugi szablon są następujące:

  • Minimalna średnia to 84.
  • Minimalna chemia to 66.
  • Wymagany jest co najmniej jeden zawodnik LaLiga Santander.
  • Przynajmniej jeden gracz TOTS lub TOTW.
Obraz FIFA 22: Ultimate Team

Drugi skład jest również dość tani, ponieważ jedynym skomplikowanym wymogiem jest gracz TOTW. Skorzystamy z wysokiej średniej Canales, aby nie musieć zbyt dużo inwestować w zdecydowaną większość graczy, a do bazy LaLiga Santander dołączają gracze z Serie A. Łącznie trzeba będzie zainwestować około 70 000 monet.

W sumie gracz będzie kosztował mniej niż 120 000 monet, co jest bardzo niską ceną za jakość, jaką oferuje ta wersja Ferran Torres. Po drodze otrzymasz sporo ciekawych nagród, więc nie wahaj się.

Więcej informacji: FIFA 22 i FIFA 22: Ultimate Team.Źródło : https://thenewstrace.com/solve-the-sbc-ferran-torres-futties-in-fifa-22-with-the-cheap-solutions-and-without-loyalty/242315/