Regulamin Nkunku Breaker Squad Development Problem w FIFA 22 – Przystępne odpowiedzi i brak lojalności wobec tego SBC


W przypadku, gdy masz grupę FUT w FIFA 22 zgodnie z Bundesligą, można sobie wyobrazić, że model Łamacz zasad Nkunku przez Szablon Wprowadzenie Problemu (SBC), szczególnie gdy otrzymujesz go z niedrogimi i wolnymi od lojalności odpowiedziami, które doradzamy.

Niezależnie od tego, czy są to najprostsze dwa szablony, będziesz musiał wyjąć kieszenie, a średnie z każdego szablonu są WYSOKIE. Dokonasz wyboru spośród dwóch wariantów uczestnika, pomimo faktu, że ostrzegamy Cię, ponieważ przechodzący model jest bez wątpienia jednym z najłatwiejszych CAM w grze, jeśli chcesz przetransportować piłkę w szturmie .

Jeśli chcesz zrozumieć, jak osiągnąć to w najbardziej produktywny sposób, jaki można sobie wyobrazić, poniżej wymieniono odpowiedzi proponowane przez Kingflipper.

Niedrogie, nielojalne odpowiedzi na problem rozwoju drużyny Nkunku (SBC) w FIFA 22

Bundesliga

Jeśli jesteś osobą dotkniętą chorobą i masz szczęście, możesz zdobyć ten SBC za około 50 000 gotówki. Najbardziej kosztowną (z pewnej odległości) częścią szablonu jest Honorowy, początkujący bramkarz Piemontu Calcio. Jako uczestnik ligi niemieckiej będziesz używać czas letni, co jest umiarkowanie rozsądne i ma doskonałe umiarkowanie.

Francja

Tutaj będziesz musiał zabrać portfolio, a jedną z podstawowych (absurdalnych) wymagań tego szablonu jest to, że ma 87 umiarkowany. Aby uzyskać ważną chemię i nie opuszczać nas DUŻO gotówki, musimy zadbać o doskonałą część ochrony PSG, oprócz umiarkowanie rozsądnych graczy z najlepszymi umiarkowanymi.

Przeprowadź to przez poniżej 120 000 gotówki To będzie prawdziwa odyseja, więc najskuteczniejszą rekomendacją, jaką wymyślimy, jest bycie osobą dotkniętą chorobą, szczególnie z najdroższymi kartami do gry (Courtois, Luis Suárez…).

Najlepiej, jeśli odejdziesz sam dookoła 175 000 gotówki w każdym szablonie, a litera ma DUŻĄ wartość, jeśli chcesz CAM dla ligi niemieckiej. Jego atrybuty zwykle nie wydają się groźne, jednak prawie nie ma nie obraźliwy uczestnik z tymi przekazującymi atrybutami. Jeśli masz gotówkę, nawet nie bierz jej pod uwagę.Source : https://thenewstrace.com/nkunku-regulations-breaker-squad-development-problem-in-fifa-22-affordable-answers-and-no-loyalty-to-this-sbc/199600/