Rage Quit Video: Popularny streamer Twitcha niszczy kontroler po nieudanej bramce w FIFA 22


Poszukiwany streamer Twitch Edwin „Castro_1021” stracił cały swój spokój po nieudanej próbie w ostatnich momentach gry FIFA 22, która doprowadziła do tego, że jego Xbox stracił jeden kontroler z powodu ustąpienia wściekłości.

Castro_1021 zawsze był wielkim fanem FIFA, a tegoroczna gra FIFA 22 nie jest wyjątkiem. Jednak Castro ma zwyczaj bycia zbyt entuzjastycznie nastawionym do gry, o czym świadczy niedawny stream.

Chociaż EA Sports opublikowało nową wersję swojego kultowego symulatora piłki nożnej, FIFA 22 utrzymuje tę samą ilość intensywności i adrenaliny, co zaowocowało spektakularnymi sytuacjami wywołującymi wściekłość u graczy.

Entuzjaści długoletniego streamera FIFA Ultimate Team wiedzą, że jeśli jest mecz FIFA, w którym można zagrać, będzie tam otwierał paczki, formułował składy i wspinał się po drabinkach online.

Streamer Twitcha Castro_1021 powrócił do boksów gry, tym razem w napiętej walce z jednym przeciwnikiem. FIFA może być czasami intensywna, ale to dlatego, że zdarzają się dziwaczne rzeczy, takie jak rzucenie wściekłości.

Jak donosił Dexerto, wcześniej w transmisji Castro_1021 na Twitchu 5 października, spisał się znakomicie w powolnej grze, jednocześnie zbliżając się do mety ze sprzęgłem, ale potem ledwo został odrzucony.

Castro wszedł do drugiej połowy z remisem 1-1 po odpowiedzi na wczesną bramkę. Biorąc pod uwagę jego problemy z opóźnieniem, rozpoczęcie czegokolwiek w jego atakującym trzecim było mile widzianą ulgą.

Streamer Twitch został następnie znokautowany przy 1-2. W tym miejscu gracz FIFA instynktownie powstrzymuje się przed wystrzeleniem w kierunku najbliższego obiektu w powietrze. Przez większość czasu te przedmioty są często tym, co już mają w rękach.

Co więcej, mecz trwał do ostatniej minuty, a Castro_1021 miał rozpęd, by zremisować w grze, ale jego napastnicy w FUT byli tego dnia niedostępni.

Ostateczną szansę uratował latający bramkarz i to był koniec. Castro wściekle zaatakował swojego kontrolera, uderzając nim ciężko o ziemię, aby odbił się do jego wysokości. Castro przyznał, że doświadczył szału graczy. Pokrótce wspomniał, że był to jego ukochany kontroler Xbox.

Przeczytaj także: 6 najbardziej rozrywkowych streamerów Twitcha do obejrzenia teraz

Według Comicbook, dla niektórych graczy zepsute kontrolery są częstym zjawiskiem. Od początku branży gier wideo gracze z irytacją łamali kontrolery, ale wynalezienie kontrolera bezprzewodowego około 20 lat temu znacznie ułatwiło wyrządzenie poważnych szkód.

Za pomocą przewodowego kontrolera łatwiej jest nabrać rozpędu, ale jak zademonstrował Castro podczas transmisji, z rozpaczą łatwo jest walnąć kontrolerem bezprzewodowym o podłogę.

Jednak streamer Twitcha Castro_1021 nie jest najlepszym przykładem do naśladowania ze względu na niezaprzeczalnie wysoki koszt kontrolerów. Widoczny kontroler pochodzi z Pulse Red Xbox Series X zakupionego w sklepie Microsoft w cenie 59,99 USD, co nie jest dokładnie najtańsze.

W cenie 59,99 USD gracze mogą kupić zupełnie nową grę lub cztery miesiące Xbox Game Pass Ultimate w tej cenie. Jesteśmy ludźmi i czasami wszyscy jesteśmy sfrustrowani, ale ważne jest, aby zachować równowagę i rozważyć alternatywy przed rozbiciem kontrolera o ziemię. Po wyczerpującym meczu znajdź relaksującą grę lub rozrywkę, która zapewni ci spokój.

Powiązany artykuł: Twitch zhakowany, wyciekła lista wypłat: jak zmienić hasło, chronić swoje konto po masowym naruszeniu danych

Source : https://www.itechpost.com/articles/107262/20211007/rage-quit-video-popular-twitch-streamer-destroys-controller-botched-goal-fifa-22.htm